Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPad Tamiri

iPad tamiri, modellerin ilk olarak ortaya çıktığı dönemden itibaren kullanıcılar tarafından hakkında araştırma yapılan konulardan bir tanesi. Apple, yalnızca akıllı cihazlarda değil tablet konusunda da her geçen gün ortaya koymakta olduğu çalışmalar ile ön plana çıkmaya devam etmekte. Performans anlamında kullanıcılarına istediklerini veren iPad, normal durumlarda oldukça uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak kimi durumlarda tabletin kullanılması konusunda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Sorunlar kimi zaman tabletin kullanılmasını yavaşlatırken kimi zamanlarda ise kullanım dışı kalmasına neden olmaktadır.

 

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

Tablette kendini gösteren sorunların etkileyici şekilde çözülebilmesi adına atılması gereken en doğru adım, iPad tamiri için güvenilir isimler ile iletişime geçmek olmalıdır. Çünkü iPad içerisinde ortaya çıkan sorunların pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. Dolayısıyla sorunun etkili şekilde çözülebilmesi adına ilk aşamada mutlaka neden ortaya çıktığı ile alakalı net bilgilerin elde edilmesi gerekmektedir. Hangi model olursa olsun fark etmez, cihazınızın istenilen performansa erişmesi ve kullanımına sorunsuzca devam edilebilmesi adına uzmanlarımız gerekli olan çalışmaların hepsini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

 

Cihazın tamiri için elden teslimini yapabileceğiniz gibi kargo ile de gönderimini sağlayabilirsiniz. Cihazın ekibimize ulaşmasından sonra ilk aşamada detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Böylece hem cihazın var olan durumu hem de sorunlarının neden kaynaklı olduğu ile alakalı net bilgiler elde edilecektir.

 

Sonraki aşamada ise var olan bilgiler ışığında cihazın tamir işlemlerine başlanacaktır. Tamir işleminin süresi, cihazdaki soruna bağlı olarak değişim göstermektedir. Tamir işleminin yapılmasından sonra ise cihaz son kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.

 

iPad Tamir Ücretleri

İnsanların iPad tamiri ücreti konusunda yapacakları araştırmalarda da görebilecekleri üzere fiyatlar çeşitli etkenlere göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla net olarak ücret bilgisi almak adına cihazınızın ekibime ulaştırılması gerekmektedir.

 

Yapılacak incelemeler sonrasında sorunun belirlenmesi ile beraber iPad tamiri fiyatı ile alakalı çok daha net bilgiler elde edilmiş olacaktır. Tamir işlemleri tarafımızca belirli bir süre garanti kapsamına alınmış olup kullanıcı kaynaklı olmamak şartı ile ortaya çıkacak sorunlar teknik ekibimiz tarafından giderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top