Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 11 Ekran ve Cam Değişimi

Iphone 11 ekran ve cam değişimi konusu, insanların telefonlarını kullanırken yaşadıkları problemlerin çözümü olarak ön plana çıkıyor.

Iphone 11 cep telefonları, başta darbeler ile olmak üzere kırık, çatlak ve çizik gibi sorunlardan dolayı ekran ve cam değişimine ihtiyaç duymaktadır. Çünkü telefonunuzda böylesine bir durumun meydana gelmesi halinde kullanım esnasında performans düşüklüğü ile karşı karşıya kalmanız da son derece olasıdır. Bu tür durumlarda ise sizlerin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmemiz için Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmeksizin telefonunuzu bize göndererek sorunun en başarılı şekilde getirilmesini sağlamak adına en doğru adımı atabilirsiniz.

Iphone 11 Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 11 ekran değişimi ve cam değişim ile alakalı araştırma yapan insanların büyük bir kısmı öncelikli olarak bu işlemi nasıl yaptığımız ile alakalı sorularına cevap bulmak istiyorlar. Genel olarak cihazınızın bize ulaşması ile beraber ilk aşamada arıza tespit işlemini yaparak sorunun ekranda mı yoksa camda mı olduğu ile alakalı net bilgileri elde ediyoruz. Sonraki aşamada ise artık sıra cep telefonunuzda ortaya çıkan sorunu en iyi şekilde gidermeye geliyor. Alanında uzman teknik ekibimiz tarafından yapılacak çalışmalar olan esnasında sizinle iletişime geçiyoruz. Böylece ekran değişimi için orijinal ya da muadil parça değişiminin yapılmasını sağlamış oluyoruz. Iphone 11 cam değişimi yapılırken cihazın herhangi bir şekilde zarar görmemesi adına özel vakumlu cihazları kullanmayı tercih ediyoruz. Böylelikle yaklaşık 1 2 saat içerisinde ekranı değiştirerek cep telefonunuzu herhangi bir sorun olmadan kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Ekran değişiminde ise işlemleri manuel olarak gerçekleştiriyor ve yaklaşık 20 dakika içerisinde cep telefonunuzu kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 

Iphone 11 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 11 ekran değişimi fiyat araştırmalarını yaparken de görebileceğiniz üzere Iphone 11 cam değişimi fiyatları kullanılacak olan ürüne ve cihazlara bağlı olarak değişim gösteriyor. Orjinal Iphone 11 ekran değişimi fiyatı xx TL’dir. Iphone11 camınızın değiştirilmesini istiyorsanız bu işlemi fiyatı ise xx TL’dir. Fiyatlar kurlara bağlı olarak değişebilir.

 

Iphone 11 cam değişimi fiyat bilgisini teknik ekibimizden almanız sonrasında cep telefonunuzu bize elden teslim edebilirken aynı zamanda eğer isterseniz kargo ile de bize ulaştırabilirsiniz. Telefonunuzun bize ulaşması sonrasında yapacağımız görüşmeler ile beraber de hiç vakit kaybetmeden değişim işlemini sizler için gerçekleştirmiş oluruz.

 

İletişim

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Konum

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top