Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 11 Pro Ekran Fiyatları

Iphone 11 Pro ekran ve cam değişimi konusunda araştırma yapan insanların en büyük şikâyetlerinin başında, ekrana dokunulduğu zaman işlem yapılmaması ve telefon açık durumda iken ekranda görüntülerin görülmemeye başlamasıdır.

Böylesi bir durum ile karşı karşıya geldiyseniz, hiç zaman kaybetmeden Iphone 11 Pro ekran ve cam değişimi için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Farklı sebeplerden ötürü ekranda meydana gelmiş olan sorunların giderilmesi adına ekran değişimi işlemi, sizlere sunulmakta olan en etkili çözümdür. Her ne kadar bu işlem oldukça kolay gibi görülse de ekran ile beraber bulunan Face ID, sensör tertibatı ve kulaklık hoparlörü gibi tümleşik parçaların herhangi bir şekilde zarar görmemesine dikkat edilmemesi durumunda ortaya çok daha ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Bizler de sizlerin bu konuda yaşamış olacağınız sorunları gidermek adına Türkiye’nin her yerine alanındaki en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

 

Iphone 11 Pro Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 11 Pro ekran ve cam değişimi çalışmalarımızı yapmadan önce teknik ekibimize göndermiş olduğunuz cep telefonunuz ayrıntılı olarak incelenmektedir. Yapılacak olan bu inceleme esnasında cep telefonunuzdaki sorunun net olarak tespit edilmesi sağlanır ve ardından da sizinle ekibimiz iletişime geçerek yapılacak çalışmalar ile alakalı hangi adımların atılması gerektiği konusunda net bilgilendirmeler yapılır. Böylelikle ekibimiz tarafından yapılacak çalışmalar hakkında aklınızda da herhangi bir soru işareti kalmamış olur. Ekran değişimi için sizlere iki farklı alternatif sunmaktayız. Orijinal ve muadil ekran alternatifleri arasından yapacağınız seçim ile beraber de işlemler tarafımızca başlanır. Ekranın değiştirilmesi için Iphone 11 Pro cep telefonunun bataryasının sökülmesi gerekmektedir. Bu aşamada cep telefonuna bedensel olarak zarar verilmemesi için gerekli adımlar ekibimiz tarafından atılır. Ekranın altında yer almakta olan parçaların dikkatlice sökülmesi ile beraber ise çıkartılan ekranın yerine yenisi dikkatlice takılmaktadır.

 

Iphone 11 Pro cam değişimi işlemi de yine aynı titizlikle benzer aşamalardan geçilerek cihazdan ayrılarak yeni camın vakum cihazı ile takılmasıyla tamamlanır ve gerekli testler sonrasında size teslim edilir.

 

Iphone 11 Pro Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 11 Pro cam değişimi fiyatları yapılacak işlem ve kullanılacak cihaz/parça çeşidine bağlı olarak farklılık gösterir. Iphone 11 Pro ekran değişimi fiyat orijinal ekran için 3100TL’dir. Yapılacak olan cam değişim işleminin fiyatı ise 800TL’dir.

 

Iphone 11 Pro ekran değişimini profesyonel kişilere yaptırmak isterseniz, kendiniz ya da kargo aracılığı ile telefonunuzu bize göndererek aradığınız sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top