Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 11 Pro Max Ekran Değişim Fiyatları

Iphone 11 Pro Max ekran ve cam değişimi işlemi; çatlama ve kırılma gibi durumlar sonucunda pek çok telefon kullanıcısının hakkında araştırma yaptığı konulardan bir tanesidir. Çünkü meydana gelecek olan arızalar ile beraber oldukça geniş olan İphone ekranlarının dokunmatik alanının tamamında ya da bir kısmında algılama sorunu ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda bazı problemlerin Iphone 11 pro max ekran değişimi ile ortadan kalkacağını düşünen İphone kullanıcıları sorunun camda olduğunu öğrendiklerinde oldukça şaşırırlar. Çünkü İphone ekran ve camı birbirinden aynı iki telefon parçası olup, siz tüketiciler tarafından aynı parça olarak bilinmektedir. Bu nedenle yaşadığınız sorunu tespit edebilmek için ilk olarak hangi hizmete ihtiyaç duyduğunuzu bulmamız gerekir. Iphone 11 Pro max cam değişimi ile ilgili sorun yaşıyor iseniz size bunu bildirir ve kısa süre içerisinde onayınız ardından tamirat işlemlerine geçeriz.

 

Bununla beraber ekrana görüntü gelmemesi ve mürekkep akması gibi durumlar da yine ekran değişim işleminin yapılması gerektiği durumlardır. Iphone 11 Pro Max cep telefonunuzun ekranında ortaya çıkan durumların giderilmesi adına alanında uzman teknisyenlerimizden destek almanız son derece önemlidir. Böylelikle yapacağımız işlemler ile beraber cep telefonunuzu yüksek performans ile kullanmaya da devam etmiş olursunuz.

 

Iphone 11 Pro Max Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

İphone 11 Pro Max ekran ve cam değişimi işlemi öncesinde telefonunuz ile ilgilenecek olan uzman teknisyenlerimiz telefonunuzun genel durumu ile alakalı inceleme yapmakta ve sonrasında da sizlere ayrıntılı olarak bilgi vermektedir. Daha sonrasında ise ekran değişimi için muadil ya da orijinal parça arasından yapacağınız seçim ile beraber teknisyenlerimiz işleme başlayacaktır. Dikkatli bir şekilde telefonunuzun üzerinden ekranın çıkartılması sonrasında iç kısmı temizlenecek ve daha sonrasında da sökmüş olacakları ekranın yerine sizin isteğiniz üzerine seçilmiş olan ekran takılacak ve en son aşamada ise ekranın testi gerçekleştirilerek işlem tamamlanmış olacaktır. Gerçekleştirmekte olduğumuz ekran değişimi işlemi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Cam değişiminde ise özel cihazlar kullanılarak 1 2 saat içerisinde camın çıkartılarak yenisinin takılması sağlanmaktadır. Ekran ve cam değişimi öncesinde ve sonrasında uzman teknisyenlerimiz yapılan işlemler hakkında gerekli bilgileri de sizlere eksiksiz olarak vermektedir.

 

Iphone 11 Pro Max Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Ekran ve cam değişim fiyatları kullanılacak olan parçaya ve yine cihazlara bağlı olarak değişim göstermektedir. Vakumla tamir edilen Iphone 11 pro max cam değişimi ücreti ise 900TL olup bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapılacak olan Iphone 11 Pro Max ekran değişimi fiyat için orijinal parça fiyatı x olup muadil parça fiyatı ise 3600TL’dir.  Iphone 11 Pro Max cep telefonunuzun ekran değişimi için profesyonel yardım almak istiyorsanız elden ya da kargo ile bize göndermeniz halinde en kısa süre içerisinde gerekli işlemlerin hepsini eksiksiz olarak yaparak telefonunuzu yüksek performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top