Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 12 Ekran Değişimi & Cam Değişimi

Iphone 12 ekran ve cam değişimi konusu özellikle de son dönemlerde pek çoğunuzun hakkında araştırmalarını yapmakta olduğu konulardan bir tanesi.

Oldukça geniş ve yüksek hassasiyetli bir ekrana sahip olan Iphone 12 cep telefonu, kullanışlı olsa da yüzeyde meydana gelebilecek olan en ufak bir darbe durumu ile Iphone cihazınızın ekranında ya da camında ciddi sorunlar meydana gelebilmektedir. Ortaya çıkan ekran sorununu gidermek adına ise profesyonel teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda isteklerinizin en iyi şekilde yerine getirilmesi adına gerekli olan her adımı eksiksiz şekilde atarak telefonunuzu size teslim ederiz. Üstelik yapmakta olduğumuz tamir işlemleri için cep telefonunuzu bize getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebilirsiniz.

 

Iphone 12 Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 12 ekran değişimi veya Iphone 12 cam değişimi işlemleri öncesinde telefonunuzun bize ulaşmasının hemen sonrasında sizinle iletişime geçerek yapılacak çalışmalar ile alakalı bilgilendirmelerinizi eksiksiz olarak yapmaktayız. Telefonun ekran değişimi öncesinde yapacağımız ön çalışmalar ile beraber teknik ekibimiz cep telefonunuzdan işlem sonrasında maksimum verim almanız adına gerekli olan her türlü adım eksiksiz olarak atılmaktadır. Deneyimli ekibimiz tarafından yapılacak görüşmeler sırasında ekranın orijinal ya da muadil olup olmamasına karar verecek olan kişi tamamen sizsiniz. Yapacağınız seçim ile beraber ise artık özel cihazlarımız aracılığı ile ekranın değişim işlemine başlanacaktır. Ekran değişim çalışmaları el ile yapılarak 20 dakika içerisinde sonuçlanırken cam değişim işlemleri ise 1 2 saat içerisinde, telefona hiçbir şekilde zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir. Teknik ekibimiz performans ve kalite konusunda ilk günkü haline dönmesi adına ekranı oldukça dikkatli şekilde telefondan çıkartarak daha sonrasında yeni ekranı takacaklar ve son kontrollerini yaparak telefonunuzu size teslim edecektir.

 

Iphone 12 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 12 cam değişimi ya da Iphone 12 ekran değişimi işlemleri söz konusu olduğu zaman pek çoğunuzun aklına öncelikli olarak gelen konulardan bir tanesi şüphesiz ki fiyatlar oluyor. Farklı etkenlere bağlı olarak değişim gösteren Iphone 12 ekran değişimi fiyatları hususunda orijinal ekranlar adına 3.300TL.

 

Buna benzer olarak Iphone 12 cam değişimi fiyatları da tarafımızdan belirlenmekte ve size bildirilmektedir. iPhone 12 cam değişim fiyatı ise 900TL’dir. Telefonunuzda herhangi bir probleme rastlanmadığında ve çalıştığından emin olunduğunda adresinize ya da size teslimini hemen gerçekleştirmekteyiz.

 

İletişim

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Konum

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top