Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 12 Mini Ekran ve Cam Değişimi

iPhone 12 Mini ekran ve cam değişimi çalışmaları uzman teknik kadromuz tarafından bu çalışmalar için özel olarak üretilmiş tamir ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Böylelikle ekran değişimi için yapacağımız çalışmalar esnasında ya da sonrasında olumsuz sonuçların ortaya çıkması ihtimalini de en iyi şekilde ortadan kaldırmayı başarıyoruz. iPhone 12 mini cep telefonlarınızın ekranı ve cam kısmı pek çok farklı faktöre bağlı olarak zarar görmektedir. Ortaya çıkan bu durum telefonunuzu istediğiniz gibi yüksek performans ile kullanmanızı engelleyeceği için telefonunuzun ön kısmında meydana gelen hasarı gidermek adına en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçmeniz son derece önemli olacaktır.

 

iPhone 12 Mini Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 Mini ekran ve cam değişimi yapılması adına telefonunuzu bulunduğumuz yere getirebileceğiniz gibi isterseniz Türkiye’nin nerede olursanız olun fark etmez kargo aracılığı ile de bize gönderebilirsiniz. Telefonunuzun bize ulaşması ile beraber alanında deneyimli teknik ekibimiz telefonunuz ve ekranınız hakkında incelemelerimizi yaparak sizinle görüşüyoruz.

Gerçekleştireceğimiz görüşmeler esnasında hangi çalışmaların yapılacağı konusunda gerekli bilgilendirmeleri de eksiksiz olarak yapıyoruz. Ekran değişim işlemi için tercihinize bağlı olarak A kalite muadil ya da orijinal ekran ile değişim işlemini yapıyoruz. Hangi ekranı seçmiş olursanız olun fark etmez ekranınızdan en yüksek performansı almanız adına da gerekli adımların her birini atmayı hedeflediğimiz için işlemin sona ermesi ile beraber telefonunuzu teslim aldığınız zaman arzu ettiğiniz gibi kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Cam değişimlerinde ise işlemler çok daha dikkatli bir şekilde yapılarak telefonun teslimini sağlıyoruz.

 

iPhone 12 Mini Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 12 Mini ekran değişimi işlemlerinde her bir adım alanında uzman olan teknik personelimiz tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Ekran değişimindeki fiyatlar ise kullanılacak ürüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Teknik servisimiz bünyesinde orijinal iPhone 12 Mini ekran değişimi fiyatı 800TL.

Gerçekleştirmiş olacağımız iPhone 12 ekran değişim süresi ise yaklaşık 20 dakika iken cam değişiminde ise süre 1 2 saat olup elden teslimde hemen size verilirken kargo ile gönderimde direkt olarak güvenli şekilde kargoya verilerek size ulaştırılmaktadır.

Cam değişimi esnasında da yapılan çalışmaların tamamı alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Gerçekleştirilecek işlemlerin sonrasında cep telefonunuzun ekranı yüksek performans ile kullanılmaya kaldığı yerden devam edecektir. Siz de iPhone 12 mini cam değişimi ücreti ya da işlem bilgisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

iPhone 12 Mini Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top