Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 12 Pro Ekran ve Cam Değişimi

Iphone 12 Pro ekran ve cam değişimi pek çok telefon kullanıcısının hakkında en fazla araştırma yaptıkları konulardan bir tanesi. Çünkü Iphone 12 Pro oldukça büyük bir ekrana sahip olup kullanışlı bir cep telefonu modeli olsa da ekranı kullanılırken dikkatli olunması gerekmektedir.

Ortaya çıkacak olan olumsuz durumlar ile beraber ise ekranın kullanım performansı düşecek ve daha sonrasında da ekranda düşündüğünüzden çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Böylesi sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız yapacağınız en doğru şey bu alanda deneyimli teknik ekibimiz ile iletişime geçmek olmalıdır.

 

Iphone 12 Pro Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 12 Pro cam değişimi ya da ekran değişimi işlemi için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman cep telefonunuzu kendiniz bizim bulunduğumuz yere getirebileceğiniz gibi eğer farklı bir şehirdeyseniz herhangi bir sorun meydana gelmeden cep telefonunuzu kargo aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Telefonunuzun bize ulaşması ile beraber ise artık sıra telefonunuzu teknik ekibimizin incelemesine gelecektir. Yapmış olacağımız bu inceleme ile beraber cep telefonunuzun ekranı ile alakalı gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında sizleri ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. Iphone 12 Pro ekran değişimi için yapılacak çalışmalar ön cam, dokunmatik panel ve iç ekran değişimlerinin tamamını kapsamaktadır. Bundan dolayı da yapılacak olan işlemlerinin tamamının uzman kişiler tarafından yaptırılması son derece önemlidir. Biz de bu konunun önemi bilerek her bir telefonun mümkün olan en yüksek performans ile çalışması adına gerekli adımların tamamını eksiksiz olarak atıyoruz. Cam değişiminde ise gerekli olan çalışmaların tamamını özel cihazlar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

 

Iphone 12 Pro Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 12 Pro ekran değişimi fiyatları ile alakalı araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, ekranın değişimi için tercih edilecek olan ürün seçimidir. Çünkü biz Iphone 12 Pro ekran değişim işlemi öncesinde sizlere iki alternatif sunuyoruz. Bunlardan A tipi  orijinal ekranın ücreti 3400TL’dir. Iphone 12 Pro cam değişimi ücreti ise 1.000TL’dir.

 

Iphone 12 Pro ekran değişimi için yapacağımız görüşmeler esnasında hangi ekranın tercih edilmesi istendiğine karar verirseniz biz de yapacağımız çalışmalar esnasında o ekranı kullanarak telefonunuzun sorunsuzca kullanmanızı sağlıyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top