Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 13 Ekran ve Cam Değişimi

iPhone 13 ekran ve cam değişimi gerektiren telefonlarınız ile ilgili tüm çalışmalar, alanında uzman teknik ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Gerek kullanım gerekse görüntü olarak iPhone cep telefonlarının ön plana çıkan yeri şüphesiz ki ekran kısmıdır. Sıvı teması, telefonun düşmesi ya da çarpma sonucunda ekranlarında kırılma ya da çatlama gibi kullanımına engel olacak sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu tarz durumların ortaya çıkması ile beraber ise cep telefonunun kullanımındaki performans ya ciddi anlamda düşecek ya da telefon kullanılamaz hale gelecektir. Biz ise bu aşamada devreye girerek iPhone 13 cam değişimi yada ekran işlemlerini sizin için gerçekleştirip cep telefonunuzu tekrardan ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

 

iPhone 13 Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 13 ekran ya da cam fark etmeksizin değişim hizmetine maruz kaldığınızda mutlaka alanında yeterli uzmanlığa sahip kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü iPhone 13 cep telefonunun ekran değişimi yapılırken iç kısımda yer alan parçalara yapılacak yanlış bir müdahale, telefonda farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Teknik servisimiz cep telefonunun fiziki ve performans konusunda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması adına cam değişimi işlemi için de özel cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazlar yalnızca çok daha kısa sürede camın değişmesine yardımcı olmaz aynı zamanda işlem esnasında cep telefonunun zarar görmesini de engeller.

 

iPhone 13 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 13 ekran değişimi fiyat incelemesi yaparken de görebileceğiniz üzere fiyattaki değişimin ana etkeni kullanılacak olan ekrandır. Çünkü bünyemizde A kalite muadil ve orijinal ekran alternatiflerini sizlere sunuyoruz. Dolayısıyla bu ekranlar arasından istediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Ekran değişim işlemleri için orijinal ekranda fiyat 4000TL. Aynı zamanda iPhone 13 cam değişimi fiyat konusunda da bir takım farklılıklarla karşılaşan iPhone kullanıcılarımız, bizlere dilediği zaman ulaşarak cam değişim ücreti ve işlem bilgisi hakkında daha detaylı bilgi alabilmekteler. Cam değişimi için fiyat 1500TL’dir.

 

iPhone 13 ekran ve cam değişimi işlemleri konusunda deneyimli olan ekibimiz, cep telefonunuzun ekranda ortaya çıkan ve kullanımını engelleyen sorunun çözümü için gerekli olan adımların her birini profesyonel bir şekilde atacaktır. Böylelikle yaklaşık 20 dakika içerisinde iPhone 13 ekran değişimi yapılacaktır. Cam değişimi işleminde ise özel cihazlar kullanılarak 1 2 saat içerisinde gerekli çalışmaları eksiksiz olarak yapıyoruz. Sonrasında ise isteğinize göre elden ya da kargo ile aynı bize getirdiğiniz gibi cep telefonunuzu hiçbir sorun olmadan size teslim ediyoruz.

 

iPhone 13 Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

iPhone 13 Kartal Tamir Atölyesinde Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top