Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 15’in Lansman Tarihi İçin Sürpriz İddia: İşte Beklenen Gün!

Apple’ın yeni telefonları iPhone 15 serisi için geri sayım başladı. Her geçen gün yeni bir detayın ortaya çıktığı telefonlar, eğer bir aksilik olmazsa, geleneksel olarak Eylül ayında bizlerle buluşacak. Ancak, Apple henüz telefonların tanıtılacağı etkinliğin kesin tarihini açıklamadı.

Ancak, 9to5Mac’in elde ettiği bilgilere göre, iPhone 15’in tanıtım tarihi belki de ortaya çıktı. 9to5Mac’in haberine göre, ABD’deki mobil operatör çalışanlarına 13 Eylül’de izin verilmediği ve bu tarihte büyük bir akıllı telefon etkinliği düzenleneceği belirtildi.

Bu etkinliğin Apple tarafından düzenleneceği kesin olmasa da, Apple’ın iPhone’ları genellikle Eylül ayında tanıttığı düşünüldüğünde, bu iddia doğru olabilir. Ayrıca, 13 Eylül’ün bir Çarşamba gününe denk gelmesi de bu ihtimali güçlendiriyor. Apple, geçen yılki etkinliğini de bir Çarşamba günü düzenlemişti.

iPhone 15 serisi hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı ve iddia ortaya çıktı. Serinin daha büyük bataryalarla geleceği, Pro modellerin ses tuşlarının eylem butonuna dönüşeceği ve periskop kamera özelliği olacağı söyleniyor. Ayrıca, iPhone 15 Pro modelinde fiyat artışına neden olacak titanyum çerçeve olacağı da iddialar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top