Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 4 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

iPhone 4 ekran ve cam değişimi hakkında gerçekleştirilen incelemeler oldukça uzun zamanlardır yapılmaya devam etmekte. Var olan bu araştırmaların artarak devam etmesindeki en büyük etken ise bu cihazın kullanım esnasında kullanıcılarına isteklerini tam olarak vermesi. Bundan dolayı da iPhone 4 cep telefonları üretildiği ilk günden bu yana çok fazla isim tarafından kullanılmaya devam ediliyor.  Başta cihazınızı sert bir şekilde düşürmeniz olmak üzere çarpma, vurma ya da sıvı teması gibi durumlarda ekranda ve camda sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böylesi bir durum ile karşılaştığınız zaman ise teknik ekibimiz devreye girmektedir. Yapmış olacağımız çalışmalar sayesinde cihazınız önceki gibi en yüksek performans ile kullanılmaya devam edecektir.

 

iPhone 4 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Her ne kadar ikisi aynı gibi görülse de gerçekte cihazınızdaki ekran ve cam birbirinden tamamen farklı iki parçadır. Bundan ötürü de iPhone 4 ekran değişimi ve iPhone 4 cam değişimi konusunda en iyi sonuçların elde edilebilmesi adına ilk olarak sorunun hangi parçada olduğunun belirlenmesi gerekmektedir. Cihazınızın bize ulaşmasının hemen sonrasında teknik ekibimiz detaylı bir şekilde incelemelerini yapacaktır. Bu incelemelerin sonrasında ise işlemlere başlanacaktır. Bünyemizde yapılan ekran değişim işlemi 20 dakika içerisinde profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

 

Cam değişimi yapılırken ise cihazın içindeki aksamlara zarar vermemek adına çalışmalar aynı ekran değişiminde olduğu gibi dikkatli şekilde yapılmaktadır. 1 2 saat süren işlemler esnasında cihazınızın zarar gören camı altındaki bölüme zarar vermeden çıkartılarak yerine yenisi takılmaktadır.

 

iPhone 4 Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Fiyatları

Gerçekleştirmiş olacağınız incelemeler ile de görebileceğiniz üzere iPhone 4 ekran değişimi fiyatları orijinal olarak ekran tercihinde 150TL. Hangi ekranın cihazınız için kullanılmak istendiğine siz karar verirsiniz. Teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen iPhone 4 cam değişimi için bizimle iletişime geçiniz.

Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemleri için ekibimiz tarafından yapılacak çalışmalar esnasında cihazınız performans ya da fiziksel anlamda hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Cihazınızı elden ya da kargo ile bize ulaştırarak kısa sürede gerekli işlemleri yaparak size teslimini sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top