Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

İphone 6 Ekran Değişimi – Cam Değişimi

iPhone 6 Ekran Cam Fiyatları

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı: 200TL
iPhone 6 Cam Değişimi Fiyatı: 100TL

iPhone 6 ekran ve cam değişimi araştırmaları, Türkiye’de bu modelin çok fazla kullanılıyor olmasından dolayı oldukça fazladır. Çünkü her ne kadar iPhone 6’nın satışa sunulmasının üzerinden çok fazla zaman geçmiş olmasına rağmen performans bakımından iyi bir düzeyde olduğu için ülkemizde hala binlerce tüketici tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Birçok akıllı cep telefonunda olduğu gibi iPhone‘da da en fazla karşılaşılan sorunlardan bir tanesi kuşkusuz ki ekran problemleri. Bunun en büyük nedeni ise ekranların oldukça hassas bir yapıya sahip olması. Yani telefonunuzun ekranından farklı sebeplerden ötürü sorunlar baş gösterdiği zaman yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmalı. iPhone 6 cep telefonu ekran değişimi konusunda sahip olduğumuz deneyim ile beraber kısa bir süre içerisinde gerekli işlemlerin hepsini gerçekleştirmekteyiz.

iPhone 6 Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6 cam değişimi yapılmadan önce telefonunuz ile alakalı gerekli incelemelerin hepsini detaylı bir şekilde gerçekleştirmeyiz. Bu sayede bir yandan telefonunuzun durumu ile alakalı diğer bir yandan ise ekran konusunda gerekli bilgilendirmelerin hepsini teknik ekibimiz sizlere sunacaktır. iPhone 6 ekran değişimi içinse cep telefonunuzu direkt olarak bize getirebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderimi yapabilirsiniz. Telefonunuzun bize ulaşmasından sonra ise kısa bir süre içerisinde ekran değişimi için gerekli çalışmaları yapmaya başlayacağız. Cam değişimi işlemi için özel cihazlarımızı kullanarak hata payını sıfıra indirmeyi başarıyoruz. Profesyonel teknik servisimiz ile yapılmakta olan ekran değişim işlemleri esnasında telefona herhangi bir zarar verilmemektedir. Dolayısıyla bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına gerek olmayacaktır.

İphone 6 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 ekran değişimi fiyatları konusunda gördüğünüz farklılığın temel nedeni ekran çeşidi. Çünkü teknik ekibimiz ile yapacağınız görüşmeler esnasında sizlere iki farklı ekran çeşidini sunuyoruz. Bunlardan biri orijinal iPhone 6 ekranı iken diğeri ise muadil ekran. Her iki ekran çeşidimiz de yüksek performansı sizlere sunmayı başaracağı için seçiminizi oldukça rahat bir şekilde yapma imkanına sahipsiniz. Aynı durum iPhone 6 Cam değişimi fiyatı işlemlerinde de geçerlidir.

iPhone 6 Ekran Değişimi & Cam Değişimi

iPhone 6 ekran değişimi işlemini yapmakta olan uzman teknik ekibimiz, sizlerin bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yapacağımız çalışmalar sayesinde cep telefonunuz ilk günkü gibi yüksek performansla çalışmaya devam edecektir.

_________________________________________________________________________

Iphone Ekran ve Cam Değişimi İçin İletişim

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Dilerseniz 3E Teknik Telefon Servisi’ne Sizde Gelebilirsiniz.

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top