Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 6 Plus Ekran Değişim – Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Fiyatları

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı: 220TL
iPhone 6 Cam Değişimi Fiyatı: 120TL

 Iphone 6 Plus ekran ve cam değişimi hizmetini bu alanda sahip olduğumuz uzman teknik ekibimiz ile uzun yıllardır sizlere en iyi şekilde vermeye gayret ediyoruz.

Iphone 6 Plus cep telefonlarında ise ekran, bilindiği üzere her Iphone kullanıcısı gibi sizler içinde son derece önemlidir çünkü telefonunuzun içerisindeki işlemlerin tamamını bu ekrana dokunarak yaparsınız. Dolayısıyla bu ekranda herhangi bir sorunun olması demek, cep telefonunuzu istediğiniz gibi tam randımanlı şekilde kullanmamanız anlamına gelmektedir. Dolayısıyla cep telefonunuzun ekranında kırılma, çatlama gibi sorunlar baş gösterdiği zaman teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde gerekli çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirilmiş olacaktır.

 

Iphone 6 Plus Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 6 Plus ekran değişimi işlemini en iyi şekilde yapmak için teknik ekibimiz ilk aşamada cep telefonunuzun detaylı bir şekilde incelemesini yapacaktır. Gerçekleştirilen bu inceleme işlemimiz esnasında telefonunuzun durumu hakkında da gerekli bilgilendirmeleri eksiksiz olarak sizlere yapmaktayız. Dolayısıyla yapılacak işlemlerin de dikkatlice gerçekleştirilmesi önemlidir. Biz de bu konuda yapmakta olduğumuz çeşitli tamir teknikleri ile ekran değiştirme işlemini ve diğer tüm cihaz problemlerinizi cep telefonunuza herhangi bir zarar vermeden gerekli çalışmaları yapıyoruz.

 

Iphone 6 Plus cep telefonunun camı da ekranı gibi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Siz de  Iphone 6 plus cam değişimi için kuşkusuz ki bize güvenebilirsiniz. Çünkü, Cam değişimi işleminde ise ekran değişimi çalışmalarının aksine işlemler özel cihaz kullanılarak yapılmaktadır. Yapmakta olduğumuz işlem yaklaşık 1 2 saat sürmekte ve sonrasında da telefonunuz size teslim edilmektedir.

 

Ekran değişimi işlemimiz ise yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Dolayısıyla cep telefonunuzu kendiniz getirdiğiniz durumunda aynı gün içinde teslimini size yapıyoruz. Kargo ile cep telefonunuzu bize göndermeniz durumunda da yine ekran değişimini yaptıktan hemen sonra yine kargo ile adresinize ulaştırıyoruz.

 

Iphone 6 Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 6 Plus ekran değişimi ücreti hakkında araştırma yaparken seçmiş olacağınız ekran başta olmak üzere birçok değişkene bağlı olarak fiyatlarda farklılık göreceksinizdir. Bunun sebebi ise muadil yada orijinal ekran bedellerine işçilik dahil edilmesidir. Iphone 6 Plus cam değişimde ise fiyatlar daha da farklılık gösterir ki bu iphone cam değişimlerinin özel cihazlarla yapılması ve daha fazla dikkat gerektiren bir işlem olmasından kaynaklanmaktadır.. Bizimle gerçekleştireceğiniz görüşmeler esnasında hangi ekranı seçmek isterseniz, ekran değişimi esnasında biz de o ekranı dikkatli bir şekilde, telefonunuza zarar vermeden eski ekranın yerine telefona monte ederiz. Aynı husus Iphone 6 plus cam değişimi fiyatları konusunda geçerli olup değişim sırasında yaptığımız profesyonel çalışma sayesinde cep telefonunuzu herhangi bir sorun meydana gelmeden uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

İphone 6 Plus cam değişim fiyatları sırasında yaptığımız profesyonel çalışmalar ile beraber cep telefonunuzu herhangi bir sorun meydana gelmeden uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

_________________________________________________________________________

İletişim

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Konum

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top