Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 6 Plus Ön Cam Fiyatı 119 TL

iPhone 6 Plus Ön Cam Fiyatı 119 TL

iPhone 6 telefonunuzun ekranı üzerinde oluşan çatlaklar yüzünden ekran değişimi yapılmasına gerek kalmaksızın sadece çatlamış kırılmış ekranınızın ön camı değişmektedir. Böylelikle orijinal ekranınız değişmeden sadece ön cam değişimi ile orijinal standartlarda telefoununuzu kullanabiliyorsunuz.

iPhone 6 Plus Cam Değişimi Yapılabilmesi İçin Gerekenler

Telefonunuzun dokunmatik fonksiyonları çalışması gerektirmektedir.

Ekranınızda herhangi bir leke yada görüntü kaybı olmamalıdır.

Telefonunuzun ekranına bastırdığınızda gidip gelme gibi bir sorun varsa malasef bu durumlarda ekran değişimi gerekmektedir. iPhone 6 plus cam değişimi yeterli olmamaktadır

Tamiri yapılan cep telefonunuz kullanıcı hataları haricinde , hava kabarcığı yada çıta atması gibi durumlarda 6 ay boyunca garantimiz altındadır.

Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo kurumsal anlaşma kodumuz 147 339 934 numarasını kargo poşetinin alıcı kısmına yada kargo görevlisine alıcı kodu olarak bildirdiğinizde 3E teknik servis firma bilgilerimiz otomatik olarak çıkacaktır.

Ayrıca telefonunuzda farklı arızalar varsa bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ön Cam Fiyatı 119 TL İletişim

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top