Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 6s Ekran ve Cam Değişimi

iPhone 6s ekran ve cam değişimi konusunda bu alanda oldukça deneyimli teknik ekibimiz tarafından gerekli hizmetler eksiksiz bir şekilde sizlere verilmektedir.

 

Firma olarak bünyemizde yer alan teknik personellerimiz iPhone serisi ile alakalı gerekli olan her bilgiye sahiptir. Dolayısıyla yapılacak ekran değişim işleminde kısa bir süre içerisinde en iyi sonuçların ortaya çıkartılması tarafımızca sağlanacaktır. Bu aşamada sizin yalnızca cep telefonunuzu bize ulaştırmanız yeterlidir. iPhone 6s cep telefonunuzu bulunduğumuz yere getirebileceğiniz gibi Türkiye’nin istemiş olduğunuz yerinden kargo ile bize gönderebilirsiniz. Cep telefonunuzun bize ulaşması ile beraber sizinle iletişime geçerek telefonun durumu ve yapılacak işlemler konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız.

 

iPhone 6s Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6s ekran ve cam değişimi ile alakalı işlemlerin herhangi bir sorun olmadan gerçekleştirilmesi adına ilk aşamada cep telefonunuz teknik ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir. Yapılacak bu incelemenin sonrasında ise istemiş olacağınız ekranı iPhone 6s cep telefonunuza takmak adına işlemlere başlamaktayız. Dokunmatik olan ekranın alt kısmında telefona ait önemli parçaların olmasından dolayı işlem esnasında atmakta olduğumuz her adımda tüm çalışmalarımızı dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ekran ve cam değişimi işlemi için iPhone markalı cep telefonlarında kullanılması gereken özel cihazları ve tamir ürünlerini tercih ediyoruz. Böylelikle gerek eski ekranın çıkartılması gerekse yeni ekranın takılması esnasında cihazın fiziksel ve performans bakımından herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmasını da engellemiş oluyoruz ve son kontrollerimizi yaptıktan sonra ise teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Siz de iPhone 6s cam değişimi işleminde güvenilir bir adres arayışında iseniz cihazınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. iPhone 6s ekran değişimi alanında sağladığımız hizmet kalitesini aynı şekilde cam değişimi işlemlerinde de garanti vererek sunmaktayız.

 

iPhone 6s Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6s ekran değişimi fiyat konusunda araştırmalarınızı yaparken değişimin ekrana bağlı olarak ortaya çıktığını bilmeniz önemlidir. Çünkü değişim işlemi öncesinde sizlere iki farklı ekran sunmaktayız. Bu ekranlar muadil ve orijinal olanlardır. iPhone 6s orijinal ekran değiştirme ücreti 250TL.

 

iPhone 6s cam değişimi için sizlere sunmakta olduğumuz teknolojik imkanlar sayesinde en kısa sürede camınızı bizlere değiştirtebilir ve iPhone 6s cam değişimi ücretleri kampanyalarımızdan daima güvenle faydalanabilirsiniz. iPhone 6S cam değişim fiyatı 120TL’dir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top