Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Hizmeti

iPhone 6s Plus ekran ve cam değişimi işlemi; genel olarak çok fazla iPhone kullanıcısının bizimle iletişime geçtikleri bir konu. Çünkü iPhone 6s Plus cep telefonlarının ekranları ve camları ister istemez kulanım süresi boyunca farklı sebeplerden ötürü kolaylıkla yıpranmaktadır. Dolayısıyla çatlama, kırılma, sıvı teması ya da yanlış kullanım gibi etkenlerden dolayı ekranda ciddi anlamda sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların giderilmemesi halinde cep telefonunun kullanılamayacak hale geleceğinden dolayı böylesine bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Cep telefonunuzun bize ulaşması ile beraber teknik servisimiz ekran değişimi hakkında gerekli olan çalışmaların tamamı kusursuz bir şekilde yapılacaktır.

 

iPhone 6s Plus Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Sizlerin de bildiği üzere iPhone serilerinde cam ve ekran birbirinden farklı kavramlardır. Yani; iPhone 6 plus ekran değişimi ile iPhone 6 plus cam değişimi işlemleri birbiriyle aynı olmayıp; ekran ve cam farklı iki telefon parçalarıdır. Dolayısı ile ekranda ya da camda meydana gelebilecek arızalarda farklı yöntemlerle ve cihazlarla kavuşturulmaktadır. Bu yüzden iPhone 6S Plus cep telefonlarında ekran ve cam değişimi esnasında herhangi bir zararın meydana gelmesini engellemek adına deneyimimizin yanı sıra özel cihazlardan da faydalanmaktayız.

 

Bu sayede ekran ile telefonun bağlantısını koparıp yeni ekranın takılarak kullanıma hazır hale gelmesine kadar geçen süre içerisinde her bir detay tarafımızca değerlendirilmektedir. Ekran değişimini yapmamızın hemen sonrasında ise telefonunuzu vakit kaybetmeden size teslim etmekteyiz. Cam değişimi sırasında kullandığımız bu cihazlar, cep telefonunun fiziki ve performans anlamında herhangi bir şekilde zarar görmesinin de önüne geçmektedir.

 

iPhone telefonlarınıza ait ekran ya da cam değişim işlemini gerçekleştirmek için cep telefonunuzu bize Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo aracılığı ile gönderebileceğiniz gibi isterseniz kendiniz de getirebilirsiniz. Daha sonrasında ise cep telefonunuzun ekranını değiştirmeden önce telefonunuz uzmanlarımız tarafından incelenmektedir. Telefonunuzun ekran değişimi esnasında aklınızda yer edebilecek olan soruların tamamına eksiksiz şekilde cevaplar sunmaktayız.

 

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Fiyatları ve Süreleri

Iphone cihazlarında ekran yada cam değişimi yaptıracak olan kişilerin büyük bir kısmı öncelikli olarak fiyat araştırması yapmaya özen gösteriyorlar. Yapmakta oldukları fiyat araştırması esnasında ise karşılarına farklı fiyatlar çıkabiliyor. Teknik servisimiz ise size bu aşamada orijinal ve muadil ekran fiyatlarını sunmaktadır. Bünyemizde gerçekleştirilen orijinal Iphone 6 plus ekran değişimi fiyatı 250TL’dir.

 

Aynı şekilde Iphone 6s plus cam değişimi fiyatı da yine sektörümüz de çeşitli sebeplerden ötürü farklılık gösterebilmektedir. Bunun sebebi özel cihazlarla çalışmamız ve cam değişiminin daha fazla uğraş gerektirmesidir. Bizim bünyemizde Iphone 6 cam değişimi fiyatı ise 150TL’dir.

 

Iphone 6S plus ekran değişimi için seçeceğiniz ekran, 20 dakikalık bir süre sonrasında cep telefonun üzerindeki yerini almış olacak. Cam değişiminde ise süre 1 2 saat arasında değişim göstermekte. Siz de yapılmış olan ekran ve cam değişimi işlemi sonrasında herhangi bir sorun olmadan cep telefonunuzu kullanmaya devam edeceksiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top