Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 7 Cam Değişim Fiyatları

iPhone 7 ekran değişimi ve cam değişimi ile alakalı yapmakta olduğumuz işlemler, telefon kullanıcılarının bizlerden en çok talep etmekte oldukları işlemlerden bir tanesi. iPhone 7 cep telefonları, Apple bünyesinde insanlara sunulan ve yüksek performansı ile çok fazla kişi tarafından tercih edilen cep telefonlarından bir tanesi olarak biliniyor. Lakin sıvı teması, düşme ve çarpma gibi etkenlerden dolayı telefonunuzun ekranında ya da camında ortaya çıkan sorunlardan ötürü cam değişimi veya ekran değişimi işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada doğru isim ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir. Çünkü iPhone 7 cep telefonunuzda yer alan bu iki parça düşündüğünüzden çok daha büyük bir öneme sahiptir. Atılacak en ufak bir yanlış adım ile beraber ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabilmektedir.

 

iPhone 7 Ekran Değişimi & Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone serisinde yer almakta olan telefon modellerini incelediğiniz zaman da görebileceğiniz üzere ekran ve cam birbirinden oldukça farklıdır. Bundan dolayı da iPhone 7 ekran değişimi ve iPhone 7 cam değişimi işlemlerinin profesyonel olarak doğru adımların takip edilerek yapılması oldukça önemlidir. Çünkü oldukça basit ve birbirinin aynısı işlemlere sahip olduğu düşünülse de yapılacak işlemler birbirinden farklıdır. İster ekran ister cam değişimi olsun fark etmez ilk aşamada deneyimli teknik ekibimiz telefonunuzu ayrıntılı bir şekilde inceleyecektir. Daha sonrasında ise ekibimiz sizinle görüşerek gerekli çalışmaları yapmaya başlayacaklardır. Kırık ya da çatlak olan ekranınızın değişimi için orijinal veya muadil ekran seçimini işlem öncesinde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde yapılacak olan bu işlem yaklaşık olarak 20 dakika sürecektir.

 

Cam değişimi ise üzerinde özenle durulması gereken diğer önemli bir konudur. Özel cihazlarımızı kullanarak yaptığımız bu işlem esnasında iPhone 7 cep telefonunuza herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. 1- 2 saatlik işlem sonucunda da cep telefonunuz kullanıma hazır hale gelecektir.

 

iPhone 7 Ekran Değişimi & Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 7 cep telefonlarınızın ekran değişimi ve cam değişimi ile alakalı yapacağınız fiyat araştırmalarında öncelikli olarak bu iki işlem ile alakalı fiyatların birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. iPhone 7 ekran değişimi fiyatı ise tercih edeceğiniz ekran tipine göre değişir. Orjinal ekran fiyatı 250TL ve iPhone 7 cam değişimi fiyatları ise 150TL’tir. Cep telefonunuz ile alakalı yapılacak işlemlerin tamamı uzman olan isimler tarafından en iyi şeklide yapılacak ve sonrasında cep telefonunuz size teslim edilecektir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top