Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 7 Parmak İzi Arızası

iPhone 7 Parmak İzi Arızası

İphone 7 telefonlarda parmak izi okumama arızası oldukça sık karşılaşılan bir durum. Düşme darbe yada kasılma gibi olaylardan sonra genellikle karşılan parmak izi okumama arızası 3E teknik servis iphone tamir biriminde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra arıza tespit işlemi tamamlandığında ortalama 3-4 saat gibi bir sürede tamir edilmektedir. iPhone 7 telefonunuzun parmak izi okumama arızasının giderilmesi için telefonunuzun üzerinde orijinal parmak izi okuyucu tuşunuzun bulunması gerekmektedir. Yani daha önca çalışmadığı için onarım yaptırmaya çalıştıysanız ve üzerindeki orijinal anakarta şifrelenmiş parmak izi okuyucu tuşunuz değiştiyse malasef bu onarımın yapılması mümkün değildir bu tarz durumlarda sadece Apple yetkili servisleri sorununuzu çözebilmektedir.

iPhone 7 Parmak İzi Okumuyor Tamir Edilir mi ?

Telefonunuzun üzerindeki parmak izi okuma tuşu orijinal ise bu onarımı yapmak mümkündür yada parmak izi okuyucu filminiz arızalıysa yada kopmuşsa bu onarımı yapmamız da mümkün olacaktır. Belirttiğimiz yukarıdaki durumlarda malasef iphone parmak izi okuyucu tuşun tamir imkanı bulunmamaktadır.

iPhone 7 Parmak İzi Arızası Sıkça Sorulanlar

Telefonumdaki bilgiler silinirmi ?

Telefonunuzdaki bilgiler silinmemektedir. Eğer telefonunuza yazılımda yüklenmesi gerekiyosa bilgileriniz silinebilir. Fakat bu durumun öncesinde size haber verilerek telefonunuzun yedeklenmesi sağlanır. iPhone Nasıl Yedeklenir yazımızdan telefonunuzu nasıl yedekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Cep Telefonumun Tamiri Ne Kadar Sürer ?

iPhone 7 telefonunuzun tamir süresi parmak izi okumama arızalarında minumum 3 saat sürmektedir. Bu süre teknik servis yoğunluğumuza göre yada cihazınızdaki arıza durumuna göre daha uzun sürebilir. Gelmeden önce cep telefonunuzun tamiri için randevu aldığınızda bu süre minumuma inecektir.

Parmak İzi Okuyucu Yapıldıktan Sonra Tekrar Bozulurmu ?

iPhone tamiri yaparken değiştirdiğimiz yada onarımını yaptığımız arızaların 6 ay boyunca parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır.

*3E Teknik Servis cep telefonu tamiri yaparken kullandığı tüm yedek parçaların orijinal olmasına önemle dikkat eder.

Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ile 147 339 934 nolu kargo kodumuzla ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan detaylı konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 Parmak İzi Arızası İletişim

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top