Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 190 TL

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 190 TL

iPhone 7 plus ekran değişimi servisimizde oldukça sık yaptığımız bir işlem. iPhone 7 plus ekran fiyatımız ise 190 TL bu ekran A kalite olup orjinal standartlara en yakın ekrandır. Kullanım durumu göz önüne alındığında orjinalinden çok da farkı bulunmayan ürünümüz ekran değişim işlemi sonrası 6 aylık garanti kartı ile size sunulmaktadır. Kullanıcı hataları haricinde garanti süreniz boyunca herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yenisi ile değiştirilmektedir. iPhone Ekran Değişimi 190 TL
Teknik servisimizde dilerseniz iphone 7 plus orjinal ekran değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Orjinal ürünün değişim fiyatına ise iphone ekran fiyat listemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm modellerinde ekran değişim ücretlerini orjinal ve A kalite şeklinde görebilirsiniz. Telefonunuzun onarımı bittiğinde uzman teknisyenlerimiz gerekli testleri yapar ve telefonunuzu size sunar. İşlem sonrası herhangi bir bilgi telefonunuzda silinmez. Ayrıca ekran değişimi sonrası telefonunuz için ücretsiz olarak kırılmaz koruyucu hediye edilmektedir. Ekranı kırılmalarına karşı darbeyi azaltıcı olarak kılıf ve ekran koruyucu ürünleri kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Bu şeklide telefonunuzu daha sağlıklı bir hale getirerek kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz.

whatsapp destek

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ne Kadar?
iPhone 7 Ekran Değişimi 190 TL. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzda bilgiler silinmemektedir.
Kilit kodunuzu paylaşmak zorunda değilsiniz teslimat aşamasın uzman teknisyen yada müşteri temsilcisi personelimiz tarafından kontrolleri birlikte yapabilirsiniz. 
İlk gün ekran hassasiyetine çok yakın bir ekran kalitesi elde edersiniz 
iPHone 7 plus için orjinal ekran talebinde bulunursanız ekranınız fabrikasyon standartlarda olacaktır.
Telefonunuzun ekranı kırılmadan dolayı gözükmüyor ise ve ekran takıldığında farklı arızalar tespit edilir. Ücrete tabi olması durumunda onayınız alınmaksızın herhangi bir işlem yapılmamaktadır. 
iphone ekran değişimi süresi ortalama 45DK. sürmektedir fakat servis yoğunluğumuza göre bu süre uzayabilmekte olup aşağıdaki numaralarımızdan yada whatsapp üzerinden servis randevusu aldığınız takdirde bu sure yine belirttiğimiz ortalama zamanı aşmayacaktır.
Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ile servisimize ücretsiz olarak kargo gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece kurumsal anlaşma kodumuzu poşetin alıcı kısmına yazmak olucaktır.
Çalışma şeklimiz aşağıdaki resimde detaylı olarak gözükmektedir. Aklınıza takılan tüm sorula ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top