Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

 iPhone 8 Plus Ekran Değişimi & Cam Değişimi

iPhone 8 Plus ekran değişimi ve cam değişimi işlemleri; çarpma, düşme, uzun süreli kullanım gibi etkenlerin ortaya çıkması ile beraber pek çok kişinin araştırmaya başladığı bir konu. Çünkü ekran ya da cam üzerinde meydana gelebilecek olan sorun, dokunmatik sistemin olması gerektiği gibi çalışmamasına neden olmaktadır. Siz de iPhone 8 Plus cep telefonunuzun yüksek performans ile çalışmamasından dolayı şikayetçiyseniz bu alanda uzman teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumda mümkün olan en kısa süre içerisinde sorununuz profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

 

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple bünyesinde üretilmekte olan cep telefonlarında cam ve ekran kavramları arasında ciddi farklar bulunmaktadır. iPhone 8 Plus ekran değişimi ve iPhone 8 Plus cam değişimi ile alakalı işlemleri gerçekleştirmemiz adına cep telefonunuzu elden bize teslim edebileceğiniz gibi isterseniz Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderimini sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzun bize ulaşmasından sonra ise ön incelemelerimizi yaparak sizinle iletişime geçeriz.

 

iPhone 8 Plus ekran değişimi işlemi için dikkatli bir şekilde telefonunuzun ekranını çıkartır, sonrasında belirttiğiniz gibi orijinal ya da muadil ürünü tekrardan ekrana monte etmekteyiz. Bu işlem yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

 

iPhone 8 Plus cam değişimi işlemleri ise çok daha fazla dikkat isteyen işlemlerdir. Çünkü camın altında yer alan parçaların dikkatli şekilde camdan ayrılması gerekmektedir. Cam değişimi için özel cihazlar kullandığımız için bu aşamada herhangi bir sorunun meydana gelmesi engellenerek eski camı çıkartarak yeni camı telefonunuza monte ediyoruz. Gerek ekran gerekse cam değişimi işleminin son aşamasında ise cep telefonunuzu test ederek herhangi bir sorunun olup olmadığı ile alakalı gerekli kontrolleri eksiksiz bir şekilde yaparak teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Fiyatları Ortalama Ne Kadar? 

 

iPhone 8 Plus ekran değişimi ile birlikte cam değişimi işlemleriyle alakalı fiyat incelemelerini gerçekleştirirken yapılmak istenilen iki işlem hakkında fiyatlarda farklılıklar olduğunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Güncel iPhone 8 Plus ekran değişim fiyatı, orijinal ekran için 250TL olup eğer ki tespitler sonucu cam değişimi gerekli görülür ise iPhone 8 plus cam değişimi fiyatı ise 150TL’dir.

 

iPhone 8 Plus ekran değişimi ve cam değişimi işlemleri konusunda sahip olduğumuz uzun süreli deneyim ile beraber kısa süre içerisinde cep telefonunuzu herhangi bir sorun olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top