Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Arka Kapak Değişimi

iPhone arka kapak değişimi olup olmadığı pek çok kullanıcının bizlere sorduğu sorulardan bir tanesi. Çünkü ne kadar dikkatli olunursa olunsun fark etmez kimi durumlarda cihazın arka kapak kısmının değişmesi gerekebilmektedir.

 

iPhone Arka Kapak Nasıl Değiştirilir?

iPhone modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere arka kapak normalde açılabilen bir yapıya sahip değildir. Bundan dolayı da yapılacak en ufak bir hata sonucunda ne yazık ki cihazda tahmin edilenden çok daha ciddi zararlar ortaya çıkabilecektir. Teknik ekibimiz iPhone arka kapak değişimi için özel ekipmanlara sahip olup cihazı öncelikli olarak arka kapak değişimine hazır olup olmadığını görmek adına inceler ve daha sonrasında da gerekli işlemleri yapmaya başlar.

 

Cihazınız için iPhone arka kapak değişimi yapılmadan önce belirli bir oranda cihazınızın şarjının olması gerekmektedir. Çünkü dolu olacak bir pil yapılacak en ufak bir hata ile beraber patlayabilecek ya da alev alabilecektir. Arka kapak değişimi yapılırken cihaz mutlaka kapalı olmalıdır. iPhone cihazların arka kapaklarının açılması esnasında cihazda kullanılan özel vidaların çıkartılması için özel ekipmanların kullanılması gerekmektedir.

 

Aynı zamanda cihazın arka kapağı değiştirilirken ekranın da açılacağı bilinmelidir. Bu durumda su geçirmez contalar zarar görebilir. Dolayısıyla mutlaka conta değişimi yapılmalıdır. Apple cihazlar için arka kapağın açılması adına özel vantuz kullanılmaktadır. Dikkatli bir şekilde yapılacak olan bu işlem ile beraber iPhone’un arka kapağındaki parçaların yeni kapağa aktarılması gerekmektedir.

 

iPhone Arka Kapak Değişimi Fiyatları

Genel olarak Apple tarafından üretilen cihazların her modeli bir önceki modele göre çeşitli değişimleri içerisinde barındırıyor. Dolayısıyla iPhone arka kapak değişimi fiyatları konusunda fiyat bilgisi almadan önce hangi model için işlemlerin yapılacağı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

Modeline bağlı olarak son dönemlerde arka kapak camdan hazırlanmaktadır. Dolayısıyla yapılacak işlemlerin çok daha özenli olması gerekmektedir. Kısa bir süre içerisinde en uygun fiyatlara arka kapak değişiminin yapılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz durumunda aklınızda yer edebilecek olan soruların cevaplarını en iyi şekilde alacaksınız. Böylece kısa bir süre içerisinde cihazınızın arka kapağı değiştirilmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top