Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Dokunmatik Entegresi Sorunu Tamiri

iPhone dokunmatik entegresi ile alakalı sorunlar genel olarak pek çok kullanıcının karşı karşıya kalmış olduğu bir sorun olarak bilinmektedir. Çünkü bu cihazlarda işlemlerin tamamı dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla dokunmatik alanında kendini gösterecek olan sorun cihazın istenildiği gibi kullanılmasının da önüne geçmiş olacaktır. Özellikle de cihazın darbe alması ya da üzerine oturmanız durumunda dokunmatik entegresi sorunu ile karşı karşıya kalmanız son derece olasıdır. Böylesi bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman mutlaka bu alanda uzman olan kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü yapılacak işlemler son derece fazla dikkat istemektedir ve en ufak bir hata sonrasında cihazınızda çok daha büyük sorunlar ortaya çıkmasına neden olabilecektir.

 

iPhone Dokunmatik Entegresi Sorunu Tamiri

Başarılı ve sorunsuz bir şekilde iPhone dokunmatik entegresi sorunun giderilmesi adına cihazınızı bize kendiniz getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de cihazın gönderimini yapabilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşması ile beraber modeli ayrıntılı olarak inceliyoruz ve dokunmatik entegresinin nerede olduğunu belirliyoruz. Çünkü kimi modellerde dokunmatik entegresi yalnızca ana kartta yer alırken kimi modellerde ise hem ana kartta hem de ekranda yer alabilmektedir. Bunun net olarak belirlenmesi, yapılacak işlemlerin de değişmesi anlamına gelecektir. Yapmış olacağımız incelemeler ile beraber ise sıra dokunmatik entegresini çözümüne gelecektir. Ana kartta olan sorunlar hassas bir şekilde adımlar atılarak tamir edilirken hem ana kart hem de ekranda olan dokunmatik entegrelerde ise sorunun hangi parçada olduğu belirlenerek buna göre yapılmaktadır. İşlemlerin yapılmasından sonra cihazınız çeşitli testlere tabi tutulmaktadır. Böylelikle tekrardan cihazınızı hiçbir sorun olmadan kullanmaya da devam etmiş olursunuz.

 

iPhone Dokunmatik Entegresi Fiyatları

Yapılacak iPhone entegresi fiyat araştırması esnasında da görebileceğiniz üzere fiyat ortaya çıkan sorunun cihazın hangi parçasında olduğuna bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla doğru fiyatların alınması adına öncelikli olarak cihazınızı incelememiz gerekmektedir. Yapacağımız görüşmeler esnasında fiyatın yanı sıra yapılacak işlemler hakkında da gerekli bilgileri elde etmiş olursunuz. Üstelik yapacağımız işlemlerin tamamı  aylık garantiye sahip olup gerekli belge ile size ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top