Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Ekranı Gelip Gidiyor

iPhone Ekranı Gelip Gidiyor

iPhone telefonunuzun ekranının görüntüsü kendiliğinden gidip gelebilir. Bir çok kullanıcı bunun kendi kendine olduğunu düşünse de bu arıza genellikle iphone telefonunuzun ekranının sıkışma , düşürme yada darbe alma gibi olağan durumlarla karşı karşıya kalması sonucu ortaya çıkabilmektedir.
iPhone Ekranı Gelip Gidiyor
iPhone Ekranı Gelip Gidiyor

Yada iPhone telefonunuzun ekranı çizgi çizgi olması durumu da bu arıza tipiyle benzerlik gösterir. Fakat çizgilerin gelip gitmesi ekranınızın kesin olarak bozulduğunun bir göstergesidir.

Bu arızanın iki sebebi olabilir bu sebepler ilki ve en çok karşılaştığımız arıza olarak akranın bozulması durumudur. Bu durumda telefonunuzun ekranı değiştirdiğimizde sorununuz ortadan kalkıcaktır. Kullanımına ilk günkü yeni ekran kalitesiyle devam edebilirsiniz. Modeli ne olursa olsun iphone ekran değişimi fiyat listemizden uygun modelin fiyatını görebilirsiniz. Hem a kalite hemde orjinal iphone ekran değişim fiyatları listemizde yer almaktadır. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Ekranın gelip gitmesine sebep olan bir diğer arızada anakart kaynaklı ekran soketi yada ekran entegresinden olabilir bu arıza durumunda ise cihazınıza en üst seviye teknik servis hizmeti uygulanarak onarımı gerçekleştirilmekte uzman iPhone Tamir ekibimiz tarafından onarımı tamamlanan telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size teslim edilir.
Servisimiz iphone tamir işlemleri sonrasında yedek parça ve işçilik dahil olmak üzere 6 ay boyunca garanti vermektedir garanti kartınız doldurularak size teslim edilir. Bu süreçten itibaren 3E teknik servis kullanıcı hataları haricinde telefonunuzun  onarımı yapılan kısımları yada parçaları garantisi başlamış olur.
Servisimizde kullanılan parçalar isteğinize göre ya orjinal yada orjinal standartlarında ürünlerden oluşmaktadır.
Not: Ekran arızalarında ekran komple değişmektedir. Ekranın bazen gösterip bazen göstermemesi ön cam kaynaklı bir durum değildir. iPhone ön cam değişimi sadece ekranda görüntü olup normal kullanılan fakat üstteki camın kırık olduğu durumlarda yapılabilmektedir.
Türkiye’in 81 ilinden ücretsiz kargo ile servisimize telefon gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz
Detaylı adres bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hususi aracınızla gelmek isterseniz navigasyon uygulamalarında ” 3e teknik servis “ şeklinde aratmanız yeterli olacaktır uygulamalar en yakın konuma getirecektir.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top