Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone hoparlör değişimi çalışmaları, bu alanda uzman ve yeterli tecrübeye sahip teknisyenlerimiz tarafından özel olarak hazırlanılan alanlarda kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Hoparlörün bulunduğu bölgenin darbe alması, sıvı teması, nem ya da oksitlenme gibi durumlarda bu bölgeden dışarıya gelecek olan sesin kalitesinde sorunlar ortaya çıkacak ve ne kadar yükseltilirse yükseltilsin ses arzu edilen düzeyde olmayacaktır. Siz de cihazınızda ortaya çıkan bu sorundan şikayetçiyseniz, doğru isimler ile iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Aksi halde cihazınızdaki sorunu gidermek yerine çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

iPhone Hoparlör Değişim İşlemi Nasıl Yapılır?

Cihazında yer alan hoparlör sorununu gidermek için bizimle iletişime geçecek olan kullanıcılar, bu alandaki en iyi hizmeti almış olacaklardır. iPhone hoparlör değişimi basit gibi görülse de aslında her bir detayının üzerinde dikkatlice durulması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Son derece hassas bir iç yapıya sahip olan bu cihazlarda yapılacak olan ufak bir hata sonrasında cihazın farklı bölgelerinde sorunlar ortaya çıkabilecektir. Uzmanlarımız bu konuda gerekli olan bilgilere sahip olduğu için kısa bir süre içerisinde cihazı açarak iç kısmı temizleyecek ve daha sonrasında da yeni hoparlörü takacaktır.

 

İşlemlerin sona ermesinin ardından ise cihaz tarafımızca teste tabi tutulacaktır. Bu testte temel amaç hoparlörün istenilen performansı sağlayıp sağlamadığını belirlemektedir. Yapılacak tüm işlemlerin sonucunda ise cihaz istenildiği gibi kullanılması adına tarafınıza teslim edilecektir. Cihazın teslim işlemi aynı bize getirilmesinde olduğu gibi sizin tarafınızdan gerçekleştirilebileceği gibi kargo ile de olabilecektir.

 

iPhone Hoparlör Değişiminde Ücret Bilgisi

Pek çok kişi iPhone hoparlör değişimi ücretleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadığı için araştırmalarını yanlış bir şekilde yapıyorlar. Bunun sonucunda ise aldıkları hizmet asla onların istediği gibi olmuyor.

Siz de böylesi sorunlar ile karşı karşıya kalmadan aradığınız sonuçlara ulaşmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yalnızca kısa sürede en iyi hizmeti sunmuyoruz. Aynı zamanda Apple marka cihazınız için en uygun fiyata hoparlör değişim işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede cihazınızdaki hoparlörde meydana gelen sorunları çözmek hiç sorun olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top