Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Kamera Camı Değişimi

iPhone Kamera Camı Kırıldı Değişimi

iPhone kamera camı kırılması oldukça sık yaşanan bir durum çünkü iphone telefonlarının kamera kısmı dışarıya doğru hafif çıkıntılı olduğu için kamera camının kırılması yada çatlaması oldukça kolay oluyor. iPhone kamera camı değişimi model farkı olmaksızın servisimizde ortalama 30dk da yapılmaktadır. iPhone kamera camları kırıkken bile genellikle odaklama yapar fakat kırık kamera camının kullanılması telefonunuzun dahili arka kamerasınında bozulmasına sebep olabilir bunun için iphone kamera cam değişimini bir an önce yaptırmanız sizin çıkarınıza olacaktır aksi takdirde 5 kat daha pahalı kamera arızası ortaya çıkabilir.

iPhone Kamera Camı Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone telefonlarda kamera camı değişimi modele göre değişiklik göstermektedir.

iPhone 6 kamera camı: 50 TL

iPhone 6 plus kamera camı :  50 TL

iphone 7 kamera camı : 79 TL

iPhone 7 plus kamera camı : 79 TL

iPhone Kamera Camı Değişimi
iPhone Kamera Camı Değişimi

iPhone Kamera Camının Değiştirilmesi Ne Kadar Sürer ?

Hemen hemen her modelde kırık camın sökülerek takılması işlemi aynı otomasyon sistemi ve sıralamasıyla yapılmaktadır 30dk. Civarında süren bu işlem servis yoğunluğuna göre değişmektedir.

Takılan Cam Orijinal mi Faklılık Olur mu ?

iPhone tamirinde kullanılan tüm parçalarımız her zaman orijinal standartlarında ürünlerdir.3E teknik servis cep telefonu tamiri yaparken hemen hemen tüm marka ve modellerde orijinal yedek parça kullanımına dikkat etmektedir.

Tekrar kırılırmı ?

Tamamen kullanıcı hatasından kaynaklanan iPhone kamera camı kırılması dikkatli kullanımınız ve kamera kısmını da çevreleyen kılıf kullanımınız sayesinde daha güvenli  hale gelecektir.

iPhone Kamera Camı Değişimi İletişim

Kadıköy Kartal metrosu ile Kartal durağında inip çarşıya giden otobüs yada minübüslere binebilirsiniz. Çarşıda indiğiniz 100m uzaklıktayız.

Sahil tarafından gelirken Kartal İskele durağında inmenizin ardından 100m yürüyüş mesafesindeyiz.

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top