Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone kulaklık soketi değişimi ile alakalı işlemler, kullanıcıların teknik servisimiz ile iletişime geçerek hakkında en fazla soru sordukları konulardan bir tanesi. Cihazda ortaya çıkan bu sorun yalnızca hatalı ürün kaynaklı değildir. Aynı zamanda dış etkenlerden dolayı da oluşabilir. Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan detaylı incelemeler sonucunda çoğunlukla cihazın soketinin değiştirilmesi ile beraber sorun çözüme ulaştırılmış olur.

 

iPhone Kulaklık Sorunu Neden Ortaya Çıkar?

Birçok kullanıcı, cihazlarını ilk olarak kullanmaya başladıkları dönemlerde kulaklık bölgesinde herhangi bir sorun ortaya çıkmaz. Dolayısıyla kullanıcılar cihazlarını diledikleri gibi kullanmaya devam ederler. Fakat zamanın ilerlemesi ile beraber kulaklık soketinde başta kir birikmesi olmak üzere oksitlenme ya da bölgenin darbe alması sonrasında burada yırtılma ya da kopma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Böylesi bit durumla karşılaştığınız zaman iPhone kulaklık soketi değişimi için bu alanda uzman olan teknik ekibimiz ile iletişime geçerek sorunun başarılı şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Gerçekleştirilir?

Cihazınızın kulaklık bölgesinden ses gelmediği için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman cihazınızı bize getirebileceğiniz gibi arzu ederseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz. Cihazınızın teknik ekibimize ulaşmasından sonra öncelikli olarak ayrıntılı bir şekilde cihazınız incelenmeye başlayacaktır. Bu inceleme esnasında kulaklık soketinde neden arızanın ortaya çıktığı belirlenecek ve daha sonrasında sizinle iletişime geçilerek yapılacak çalışmalar ile alakalı ayrıntılı bilgiler sizinle paylaşılacaktır. Sonraki aşamada ise sırada kulaklık soketinin değişim işlemi olacaktır.

 

Uzmanlarımız tarafından yapılacak olan kulaklık soketi değişiminde ilk olarak cihaz dikkatlice açılacak ve daha sonrasında arızalı olan bölge yerinden çıkartılacaktır. Ardından ise bölge özel temizleyici ürün ile dezenfekte edilerek yerine yenisi takılıp cihaz kapatılacaktır. Yeni kulaklık soketinin en iyi şekilde çalışıp çalışmadığının test edilmesinden sonra ise cihaz size teslim edilecektir. Teslim işlemi esnasında cihazınızı aynı bize iletirken olduğu gibi kendiniz alabilir ya da kargo ile göndermemizi talep edebilirsiniz.

 

iPhone Kulaklık Soketi Değişim Ücretleri

Kulaklıktan istenilen yüksek performansın alınmasına devam edilebilmesi adına yapılan iPhone kulaklık soketi değişimi ücretleri modeline göre değişim göstermektedir. Detaylı ve doğru bilgiye ulaşmak adına teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top