Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Şarj Entegresi

iPhone şarj entegresi sıkıntısı, birçok Apple kullanıcısının karşı karşıya kaldığı bir sorun. Apple ürünleri her ne kadar oldukça yüksek performans ile kullanılacak şekilde tasarlanmış olsa da şarj entegre sorunu çoğu zaman ortaya çıkabiliyor. Cihazın olması gerekenden çok daha yavaş bir şekilde şarj alması başta olmak üzere normalden fazla ısınma sorunu ortaya çıkması, uyku modunda olmasına rağmen aşırı oranda şarj tüketmesi, şarj almaması ve bundan dolayı da kapanıp açılmaması durumunda yapmanız gereken tek şey cihazınızı bize getirmek olmalıdır.

 

iPhone Şarj Entegresi Sorunu Nasıl Giderilir?

Birçok kullanıcı iPhone şarj entegresi ile alakalı yapılacak işlemlerin sonucunda cihazın zarar görebileceği düşüncesine sahip oluyorlar. Bundan dolayı da gerekli olmasına rağmen bu işlemi yaptırmak istemiyorlar. Apple cihazları konusunda deneyimli olan teknik personelimiz ise bu aşamada devreye girmekte ve cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermeden gerekli olan işlemleri ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır. Cihazınızın şarj bölgesinde yer alan sorunu gidermeden önce ekibimiz ilk aşamada ayrıntılı bir inceleme yapmaktadır. Daha sonrasında ise cihaza zarar verilmeden entegre sökülmekte ve yerine yenisi dikkatlice takılmaktadır. İşlemlerin yapılmasının sonrasında ise cihazınız çeşitli testlere tabi tutularak son kontrolleri yapılacaktır. Bu sayede şarj entegresi ile alakalı herhangi bir sorun olup olmadığı konusunda kesin sonuçlar elde edilecektir. İşlemlerin tamamlanması ile beraber ise isteğinize göre cihazınızı teslim alabileceğiniz gibi kargo ile de size gönderimini sağlamaktayız.

 

iPhone Şarj Entegresi Fiyatları

Tarafımızca yapılmakta olan şarj entegresi tamiri işlemleri 6 ay süreli garantilidir. Cihazınızı teslim almanız esnasında da garanti belgeniz tarafınıza iletilecektir. Kullanıma bağlı olmayan bir sorun ile karşılaşmanız durumunda gerekli çalışmalar ücretsiz olarak yapılmaktadır. iPhone şarj entegresi ücretleri ise modeline bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla doğru fiyatı almanız adına bizimle iletişime geçebilir, hangi Apple cihazınızda bu sorun varsa bunu belirterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

 

Alanında uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmakta olan şarj entegresi tamiri işlemleri ile beraber cihazınız çok daha uzun zamanlar boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanılmaya devam edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top