Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi – Cam Değişimi

iPhone SE 2 2020 ekran değişimi ve cam değişimi konusundaki incelemeler özellikle de son dönemlerde çok daha ciddi şekilde karşımıza çıkmaya başladı. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise iPhone SE 2 2020 cep telefonunun fiyat performans anlamında istekleri oldukça iyi bir şekilde yerine getiriyor olması. Dolayısıyla pek çok kişi bu cep telefonunu satın alarak birçok işlemi sorunsuzca yapma imkanına erişmiş oluyor. Cep telefonunun kullanımı, ekranın sert bir yere çarpması ve düşme durumlarında ekran kısmında meydana gelecek zararın sonucunda kullanım anlamında ciddi sorunlar baş gösterir. Teknik ekibimiz ise bu aşamada devreye girerek cep telefonunuzun her zaman en iyi performans ile çalışması adına gerekli olan işlemlerin her birini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

 

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone markalı cep telefonlarında cam ve ekran farklı kavramlar olup ikisi de farklı özelliklere sahiptir. Dolayısıyla iPhone SE 2 2020 ekran değişimi ve iPhone SE 2 2020 cam değişimi ile alakalı yapacağımız işlemler esnasında en iyi sonuçları elde etmek adına ilk aşamada cep telefonunuzu detaylı bir şekilde teknik ekibimiz incelemektedir. Daha sonrasında ise sizinle yapacakları görüşmelerin sonucunda ise vakit kaybetmeden işlemlere başlayacaklardır. Ekran değişim işlemlerinde cep telefonunuzun ekranı dikkatlice çıkartıldıktan sonra isteğinize göre muadil ya da orijinal ekranın telefona takılması ile beraber yaklaşık 20 dakika içerisinde işlem tamamlanmış olacaktır.

 

iPhone cihazlarında cam değişimi ise daha fazla dikkat isteyen bir işlemdir çünkü camın alt kısmında telefonunuza ait önemli parçalar yer almaktadır. iPhone cep telefonları için özel olarak hazırlanmış cihazlarımız aracılığı ile 1 ila 2 saat içerisinde eski ekran telefonun üzerinden çıkartılmakta ve yerine yenisi teknik ekibimiz tarafından özenle takılmaktadır. Son aşama cep telefonunuzun kontrolünün yapılması ile beraber de artık telefonunuz teslime hazırdır.

 

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone SE 2 2020 ekran değişimi ve cam değişimi çalışmaları hakkındaki fiyat incelemeleri esnasında da görebileceğiniz gibi yapılan işlemlere bağlı olarak fiyatlarda değişimler ortaya çıkmaktadır. iPhone SE 2 2020 ekran değişimi fiyatı orijinal ekranlarda 250TL. Bünyemizdeki teknik ekibimiz tarafından yapılmakta olan iPhone cam değişimi ücreti ise 150TL’tir. Fiyatlar kurlara bağlı olarak değişebilmektedir. Nihai ücret için bizlere ulaşınız.

iPhone SE 2 2020 ekran ve cam değişimi konusundaki deneyimli ekibimiz cep telefonunun fiziki ya da performans anlamında herhangi bir zarar görmesini engelleyerek gerekli işlemleri profesyonel bir şekilde yaparak cep telefonunuzu size teslim etmektedir.

cep telefonu tamire göndermek

iPhone SE 2 2020 Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

iPhone SE 2 2020 Kartal Tamir Atölyesinde Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top