Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone SE Ekran & Cam Değişimi

iPhone SE ekran ve cam değişimi konusunda yapmakta olduğumuz işlemler, bu modeldeki cep telefonunun çok fazla tercih edilmeye başlaması ile beraber araştırmalarda ön sıralarda kendine yer buluyor. iPhone SE cep telefonu, Apple bünyesinde hazırlanılan diğer telefon modelleri gibi ekran kısmı oldukça önemli olan bir cep telefonudur. Bundan dolayı başta uzun süreler boyunca yanlış kullanım, kırılma ve çatlama gibi etkenlerden dolayı cep telefonunun ekranların ve camlarında farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Sorunların ortaya çıktığı an giderilmemesi durumu ise cep telefonunuzu istediğiniz gibi kullanamayacağınız anlamına gelebilecektir. Cep telefonunuzu kullanımınızı ciddi anlamda etkileyecek olan bu sorunu ortadan kaldırmak için atacağınız en doğru adım bizimle iletişime geçmek olacaktır. Böylelikle cep telefonunuzun bize ulaşması sonrasında gerekli adımları atarak telefonunuzun ekran ve camında ortaya çıkmış sorunları gideririz.

 

iPhone SE Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Birçok kişinin sahip olduğu düşüncenin aksine cep telefonunuzun camı ve ekranı birbirinden ayrı iki parçadır. Dolayısıyla iPhone ekran değişimi ve iPhone SE cam değişimi ile alakalı yapacağımız işlemler birbirinden tamamen farklı olacaktır. Yani cep telefonunuzu bize getirdiğiniz zaman ilk aşamada telefonunuzu inceleyecek, sonrasında da sorunun ekranda mı yoksa camda mı olduğu konusunu netleştirerek işlemlerimizi buna göre yapıyoruz. Gerek ekran gerekse cam değişimi esnasında telefonunuza herhangi bir şekilde zarar vermemek adına ise yapacağımız işlemlerde bu çalışmalar için özel olarak hazırlanmış cihazlardan yararlanıyoruz.

 

Ekran değişimi yaparken telefonunuzun eski ekranının telefondaki parçalar ile bağlantısını dikkatli bir şekilde kopartarak isteğinize göre orijinal ya da muadil ekranı cep telefonuna takıyoruz. Cam değişiminde ise performans olarak en iyi seviyede kullanılabilmesi adına eski ekranınızı özel cihazlarımızı kullanarak çıkartarak dikkatlice yenisini takıyoruz.

 

Yapacağımız cam ve ekran değişim işlemleri için cep telefonunuzu bulunduğumuz yere kendiniz getirebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim işlemini herhangi bir sorun olmadan yapabilirsiniz.

iPhone SE Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Kullanmakta olduğunuz İphone cep telefonunuzdaki ekran ya da cam değişimi için fiyat araştırması pek çoğunuzun öncelikli olarak araştırma yaptığı konulardan bir tanesi. 20 dakikada yapmış olduğumuz iPhone SE ekran değişimi fiyatı orijinal ekranlar için 250TL’dir. 1 ila 2 saat sürmekte olan iPhone SE cam değişimi fiyatı ise 180TL’dir.

Ekran ve cam değişim işlemini yapmamızın sonrasında ise sizleri haberdar edip, telefonunuzun teslimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iPhone SE Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

iPhone SE Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top