Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Wifi ve Navigasyon(GPS) Arızası

iPhone Wifi ve Navigasyon (GPS) Arızası

iPhone telefonlar bilindiği üzere darbelere karşı bir çok markaya göre daha dayanıklı ve virüs bulaşmayan çok sıkı bir işletim sistemi ile de bu bütünlük rakiplerine göre biraz yavaş olsada yine bir adım önde gibi duruyor. Tabii ki iphone telefonların sağlam olması bozulmayacağı anlamına gelmemetedir. iPhone tamiri konusunda uzman bir kadroya sahip olan servisimiz tüm iphone modellerinde oluşabilecek arızalara iphone teknik servis hizmeti vermektedir. Wifi ve Navigasyon(GPS) Arızası

iPhone Wifi ve Navigasyon(GPS) Arızası
iPhone Wifi ve Navigasyon(GPS) Arızası

iPhone Wifi ve Navigasyon Çalışmıyor Arızası

Özellikle iphone 6 modellerinde çokça karşılatığımız wifi arıza servisimizde çözümü olan bir arızadır. iPhone telefonunuzun wifisi çalışmadığında Yandex navigasyon vb.. uygulamalarda konum kısmında farklılık gösterebilir yada hiç bilgi göstermeyebilir. Cihazınızdaki konum servislerini kontrol eden ve çalışmasını sağlayan entegre aynı zamanda wifi ve gps kısımlarını birlikte kontrol eden bütün bir parçadır. Haliyle iphone wifi arızalarında bu durumda yaşanmaktadır. Telefonunuzun içi açlılarak yapılan iphone wifi tamiri anakart üzerinde yer alan bu parçanın değiştirilmesi ve gerekli kalibrasyon testleri sonrasında genellikle çözüme kavuşmaktadır. Darbe düşme sonucu telefonunuz farklı arızalara sebep olabilir örnek vermek gerekirse ekranı kırılan telefonunuzun ekranı takıldığında wifi arızası yaşadığınızı da farkedebilirsiniz bunların genel sonucu darbe düşme durumlarında anakartınızın üzerinde yer alan entegrelerin birinin yada bir kısmının kırılması veya çatlaması olarak kısaca özetleyebiliriz.

iPhone Wifi Arızası Tamiri

iPhone wifi entegresi değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın ortalama onarım , test ve kalibrasyonu 1 iş günü kadar sürmekte olup orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

iPhone telefonların tüm modellerinde wifi tamiri yapmaktayız ve tamir sonrası değişen parçanın 6 ay 3E Teknik Servis garantisi bulunmaktadır. Bu garanti kapsamı kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır.

Wifi ve Navigasyon Arızası İletişim

3E Teknik Servis İstanbul Kartal merkez servisinde hizmet vermektedir.

İSTANBUL DIŞINDAN TELEFONUMU TAMİRE NASIL GÖNDEREBİLİRİM ?

Türkiye’nin her yerinden 3E Teknik Servise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

1-Telefonunuzu varsa kutusu yoksa sağlam kutu yada şişme poşet ile kargo poşetine yerleştirin.

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Sistemin işleyiş aşaması aşağıdaki resimde detaylı şekilde anlatılmıştır.

Aklınıza takılan tüm sorular için 0542 353 71 58 yada 0216 353 71 58 i arayak bilgi alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz 09:00 – 20:00 (Pazar Hariç)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top