Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone X ekran ve cam değişimi işlemi, bu modelin satışa sunulması ile beraber bizlere en fazla sorulan işlemlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Bunun en büyük nedeni ise iPhone cep telefonlarının ekranlarının daha önceki modellere oranla çok daha büyük olması. Bu durum bir yandan oldukça ciddi bir avantajı size sunarken diğer yandan telefonunuzu kullanırken dikkatli olmazsanız ekran ve camda çeşitli sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Cep telefonunuzun ekran veya camında ortaya çıkarak onu istediğiniz gibi kullanmanıza engel olan tüm sorunları gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İphone X Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

 

Oldukça büyük bir dokunmatik alana sahip olan iPhone X üzerinde düşündüğünüzün aksine cam ve ekran olmak üzere birbirinden farklı iki adet parça bulunuyor. Bundan dolayı da iPhone X ekran değişimi ve iPhone X cam değişimi çalışmalarımızda süreç ve kullandığımız cihazlar birbirinden farklılaşıyor. En iyi sonucun ortaya çıkartılması adına telefonu inceleyerek sorunun profesyonel teknik ekibimiz tarafından tespit edilip hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

 

Ekran değişim işlemi panel olarak profesyonel şekilde alanında uzman olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İşlem öncesinde eski ekranın telefonla bağlantısını çıkarttıktan sonra bölgenin temizliğini yaparak yeni ekranı doğru şekilde bağlantılarını yaparak takıyoruz.

 

iPhone X cam değişim işlemlerinde ise kullandığımız özel cihazlar sayesinde telefonunuzun performans ya da fiziki olarak herhangi bir zararla karşı karşıya kalmadan işlemlerin tamamını eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Son aşamada ise ekran ya da cam değişim sonrasında telefonunuzu kontrol ederek size teslim ediyoruz.

 

iPhone X Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları ve Süreleri

 

Ekran ya da camında sorunlar yaşadığınız iPhone X cep telefonunuzda bu parçaların değişimini istediğiniz zaman ilk olarak araştırdığınız konulardan biri fiyat olabiliyor. Teknik servisimiz cep telefonunuzun ekran değişimi için sizlere muadil ve orijinal parça sunuyor. Buna göre iPhone X ekran değişimi fiyatı için orijinal parça fiyatı ise 1100TL’dir.

 

Cep telefonunuzun camındaki değişim işlemi içinse fiyat 450TL’dir. iPhone X camının değişimi 1 2 saat sürerken ekran değişimi ise 20 dakika içerisinde yapılarak elden ya da kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Siz de hemen şimdi iPhone X cam değişimi ücreti veya diğer konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki sorulara profesyonel elemanlarımız ile yanıt bulabilirsiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top