Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone X OLED Ekran Fiyatları

iPhone X OLED ekran değişimi, servisimiz ile iletişime geçen insanların en fazla sordukları işlemlerden bir tanesi. Sahip olduğu muhteşem ekranı ile bu cihazı kullanmaya başlayan insanlar, farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan ekran sorunlarının etkili şekilde nasıl giderilebileceğini merak ediyorlar. Cihazın ekranı her ne kadar oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olsa da diğer akıllı cihazlar gibi son derece hassas bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da cihazınızı mümkün olduğu kadar dikkatli şekilde kullanmanız gerekir. Fakat kimi zaman ne kadar dikkatli olunsa da cihazın ekran kısmı darbelere maruz kalarak zarar görebilir. Böylesi bir durumda ise yapmanız gereken en önemli şey alanında deneyimli isimler ile iletişime geçmek olmalıdır. Çünkü bu isimler cihazdaki sorunu tespit ederek bunun başarılı bir şekilde giderilmesi adına gerekli çalışmaları eksiksiz olarak yapacaklardır.

 

iPhone X OLED Ekran Değişimi Hakkında Sık Sorulan Sorular

  • iPhone X OLED ekran değişimi için cihazınızı kendiniz bize getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderimi sağlayabilirsiniz.
  • İşlemleri yapacak olan kişiler tamamen deneyimli ve bu alanda uzmandır.
  • Ekran değişiminin yapıldığı cihazınızda herhangi bir veri kaybının ortaya çıkması gibi bir durum söz konusu olmaz.
  • 30 dakika süren ekran değişim işlemi esnasında özel cihazlar kullanılmaktadır.
  • İşlem sonrasında fiziki ya da performans anlamında telefonda hiçbir olumsuz durum ortaya çıkmaz.
  • Ekran değişim işleminin yapılmasından sonra cihazınız isteğinize bağlı olarak kargolanabileceği gibi elden teslimi de yapılabilir. Eğer kargolanmasını isterseniz kargo ücreti tarafımıza aittir.
  • Cihazınız kullanıcı hatasına bağlı olmayan ekran değişimi kaynaklı herhangi bir soruna karşı tarafımızca garantilidir.

 

iPhone X OLED Ekran Değişimi Fiyatları

Akıllı cihazlarda ekran son derece önemli olduğu için bu alanda ortaya çıkabilecek olan bir zarar neticesinde insanların öncelikli olarak araştırdıkları konu iPhone X OLED ekran değişimi fiyatları oluyor. Ekran değişimi söz konusu olduğu zaman sizlere iki farklı ekran sunuyoruz. Dolayısıyla fiyat da sizinle iletişime geçtiğimiz zaman belirteceğiniz ekrana bağlı olarak değişim gösteriyor. Ekibimiz tarafından yapılan değişim işlemlerinde orjiinal ekran fiyatı 550TL’dir.

1 Yorum

  1. Merhaba ,

    Musteri karsilama ve cozum odakli yaklasim cok iyiydi . Personel Poyraz bey hizli bir sekilde telefon tamirini gerceklestirip teslil etti kendisine tesekkur ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top