Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone XR Ekran ve Cam Değişimi

iPhone XR ekran ve cam değişimi konusunda yapılan araştırmalar her geçen gün ciddi anlamda artış gösteriyor. Çünkü cep telefonunuzu incelediğiniz zaman da görebileceğiniz üzere ekran ve cam boyutu oldukça büyük. Her ne kadar dikkatli bir şekilde telefonunuzu kullanıyor olsanız da telefonunuzun bir yere çarpması, düşmesi ya da sıvı temasının meydana gelmesi durumunda ne yazık ki yalnızca görsel anlamda değil kullanımda da ciddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Siz de telefonunuzda ortaya çıkan bu sorunlara en iyi çözümü bulmak istiyorsanız, teknik ekibimiz isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmeyi başarıyor. Üstelik bunun için telefonunuzu elden bize teslim etmeniz şart değil, kargo aracılığı ile de cep telefonunuzu bize göndererek değişim işleminin yapılmasını sağlatabilirsiniz.

 

iPhone XR Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

 Akıllı cep telefonları konusunda başı çeken iPhone marka cep telefonlarında, diğer markalarda olduğu gibi cam ve ekran birbirinden ayrı parçalardır. Dolayısıyla iPhone XR ekran değişimi ve iPhone XR cam değişimi işlemlerinde farklı cihazlar ve çalışmalar ön plana çıkmaktadır.

 

Cep telefonunuzun ekranın değişmesi için ilk olarak iPhone XR cep telefonunuzun eski ekranının dikkatlice çıkartılması gerekmektedir. Eski ekranın çıkartılması esnasında ise bağlantıların doğru olarak çıkartılması, sonrasında yeni ekranın da doğru bağlantılar ile telefona takılması gerekmektedir.

 

Cam değişimi işleminde de yine profesyonel teknik personellerimiz eski camınızı bulunduğu yerden özel cihazları kullanarak çıkartmakta ve bölgeyi temizleyerek yeni camın takılmasına hazır hale getirmektedir. Sonrasında ise dikkatlice cam takılmaktadır. Yapmış olacağımız cam ve ekran değişim işlemleri sonrasında telefonunuz uzmanlarımız tarafından kontrol edilerek değişimi yapılan parçanın performansını incelemekte ve tarafınıza sorunsuz bir şekilde iletilmektedir.

 

iPhone XR Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları ve Süresi

Birçok kişi cep telefonunun ekran veya camını değiştirmek isterken öncelikli olarak fiyat incelemesini yapıyorlar. Araştırmaları sonucunda ortaya çıkan fiyat farkının temel nedeni ise ekranın orijinal ya da muadil olmasıdır. Teknik servisimizde iPhone XR ekran değişimi fiyatı için orijinal ekran 800TL. Ekran değişimi içinse 20 dakikalık bir süreç bizim için yeterli olmaktadır.

Cam değişimi çalışmalarımızda ise ücret 450TL’tir. Yapacağımız çalışmalar 1 ila 2 saat sürmekte ve ardından da telefonunuz en iyi şekilde kontrol edildikten sonra tarafımızca teslim işlemi yapılmaktadır. Siz de iPhone XR cam değişimi fiyatı ve işlemin detayı hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir ve kısa sure içerisinde telefonunuzun tamirini yaptırabilirsiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top