Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone XS Cam Değişimi & Ekran Değişimi

iPhone XS cam ve ekran değişimi işlemlerinde adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamıza siz de cihazınızı kargo yoluyla gönderebilir ya da kendiniz teslim etmek üzere gelebilirsiniz. Uzun yıllardır tüm iPhone serileri başta olmak üzere piyasadaki akıllı cihazların ekran ve cam değişim işlemlerini başarıyla yapan firmamız; sizin de iPhone XS cihazınızdaki ekran ya da cam problemlerinize en iyi şekilde yanıt verecektir.

 

iPhone XS Ekran ve Cam Değişimi Hakkında Önemli Detaylar

iPhone XS sahiplerinin başına sıklıkla gelen durumlardan birisi olan ekran ya da cam problemleri, oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Birçok kişi cam ile ekranı aynı aksamlar olarak bilse de, bu yanlış bir bilgidir. Cam ayrı bir parça, ekran ayrı bir parçadır. Bazen kırılmaların birçoğu sadece ön camda iken bazısı da ekranda olabilmektedir. Bunu ayırt edebilmenin yolu ise kısaca; ekran kararmış, kırılmış ya da görüntü vermiyor ise ekran değişimi yapmaktır. Bunlara ek olarak yine ekran değişimini gerektiren diğer durumlarda LCD ekranın zarar görmüş olması, dokunmatiğin bozulması, sesin gelmesine rağmen ekranda ölü piksellerin yer almasıdır. Bu durumda kuşkusuz ki ekran değişimi işlemi gerekecektir.  Fakat; ekranın ön kısmında cam çatladıysa, dokunmatik aksamında sorun yok ise iPhone XS cam değişimi işlemi yeterli olacaktır. Cam değişimi işlemlerinde LCD ekran, dokunmatik gibi aksamlar değil, sadece cam değişimi yapılır ki bu özel vakumlu cihazlarla yapılan bir işlemdir.

 

Ekran değişimi işlemini 30 dakika gibi bir sürede yapan teknik personellerimiz cam değişimi işlemlerini 1 ya da 2 saatte tamamlayabilmektedir.

 

iPhone XS Ekran ya da Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz, Fiyatlarımız Neler?

 

iPhone XS cam değişimi ve iPhone XS ekran değişimi adından anlaşılacağı ve yukarıda verilen bilgiler üzere iki farklı aksam olup, iki farklı işlemle yapılmaktadır. Cam değişimi özel vakumlu cihazlar ile büyük titizlikle değiştirilirken, ekran değişimi işlemi alanında yetkin personeller tarafından özenle değiştirilmektedir.

 

iPhone XS cam değişimi ücretleri ve iPhone XS ekran değişimi fiyatları elbette birbirinden farklılık gösterecektir. Zira; cam ve ekran parça maliyetleri ve cihazlar eklendiğinde tamir ücretleri değişmektedir. iPhone XS ekran değişimi fiyatı 1050TL iken iPhone XS cam değişimi ücreti 500TL olarak tarafımızdan belirlenmiştir. Fiyatlar başta olmak üzere kargo & teslimat gibi birçok konuda bizlere soru sormak için iletişim adreslerimize erişebilir ve kısa süre içerisinde cihazınıza kavuşabilirsiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top