Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone XS Max Ekran Değişim Fiyatları

iPhone XS Max ekran ve cam değişimi konusunda deneyimli olan firmamız, cihazınızda ortaya çıkan sorunları mümkün olan en iyi şekilde çözümlemektedir. Dolayısıyla siz de ekran ve cam değişimi işlemleri için cihazınızı kendiniz bize teslim edebilirken isterseniz Türkiye’nin her yerinden kargo ile bize gönderebilirsiniz. Çok uzun zamanlardır iPhone serileri başta olmak üzere akıllı cep telefonlarının ekranları ve camlarının değişimini yapan firmamız, telefonunuzda ortaya çıkmış sorunları da giderek kısa bir sürede tekrardan telefonunuzu size teslim ediyoruz.

 

iPhone XS Max Ekran ve Cam Değişimi Hakkında Bunları Bilmelisiniz

Her ne kadar iPhone XS Max telefonların camlarının ve ekranlarının aynı aksam olduğu düşünülse de gerçekte bu yanlış bir bilgidir. Gerçekte ise ekran ayrı cam ayrı bir parçadır. Dolayısıyla ortaya çıkan kırılma ya da çatlama sorunu yalnızca camda olabileceği gibi yalnızca ekranda da kendini gösterebilmektedir. Cihazın hangi aksamında arıza olduğunu anlamanın ise kolay bir yolu vardır. Kırık ya da çatlak oluşsa bile telefonun kullanımında sorun yoksa ön camda sorun meydana gelmektedir.

 

Ekranın dokunmatiğinin çalışmaması, hayalet görüntünün ortaya çıkması, ekranın kararması gibi sorunlar meydana geliyorsa; hiç vakit kaybetmeden ekran değişimi için teknik ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz. Böylece gerek ekran gerekse cam değişimi yapılacaktır.

 

Cihazınız için ekran değişim işlemlerini teknik personelimiz yarım saat içerisinde gerçekleştirecektir. Cam değişiminde ise devreye vakum özellikli cihazlar girecektir. Camın çıkartılması ve yenisi takılırken herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına yaptığımız işlemler ise 1 2 saat sürer. Ekran ya da cam değişimi yapıldıktan sonra ise telefonunuz bünyemizde gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslim edilecektir.

 

iPhone XS Max Ekran ve Cam Değişimiyle İlgili Merak Edilen Soruların Yanıtları

Bionic 12 Çipset teknolojisini içerisinde barındıran iPhone XS Max dokunmatiğinde sorunlar ortaya çıkıyor, ekran donuyor ve çatlaklar ortaya çıkmışsa mutlaka ekran değişim işleminin yapılması gerekmektedir.

 

  1. Cihazınızda yapılacak ekran ve cam değişim işlemleri sonucunda bilgileriniz kesinlikle silinmeyecektir.
  2. Ekran değişim işlemi için orijinal iPhone XS Max OLED ekran kullanılmaktadır.
  3. Ekranın dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü ile alakalı değişim ortaya çıkmaz.
  4. Cihazınızı size teslim etmeden önce kullanırken tekrardan sorun yaşamamanız adına ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takarak teslimini yapıyoruz.
  5. Apple teknisyenlerimiz garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında ortaya çıkacak teknik sorunları çözüme ulaştıracaktır.
  6. Cihazınızın ekran değişim işlemi yaklaşık 30 dakika içerisinde deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
  7. Cam değişimi içinse özel cihazlar kullanılarak maksimum 2 saat içerisinde çalışmalar tamamlanacaktır.

 

iPhone XS Max Ekran ve Cam Değişimi Fiyatlarında Özel Avantajlar Sunuyoruz

En uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sunmakta olan ekibimizde iPhone XS Max ekran değişim fiyatı 1600TL’dir.

Gerekli her türlü çalışmaların yapılması ile beraber elden ya da kargo ile teslimini yapmakta olduğumuz iPhone XS Max cam değişim ücreti ise 600TL’dir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top