Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

LG Q6 Ekran Değişimi

LG Q6 Ekran Değişimi

LG Q6 ekran değişimi fiyatı 350 TL’dir. Lg telefonunuz düşme yada darbe yada sıkışma sonucu ekranında oluşan çatlaklar , mürekkeplenmeler ve bir kısmının görünüp bir kısmının görünmemesi gibi durumlarda telefonunuzu kullanmanız neredeyse imkansız hale gelir. Bazen sadece ekranda oluşan çatlak bile belli bir süre sonra elinize zarar verebilir yada kulağınıza yasladığınızda yüzünüze zarar verebilir. Bu durumlardan dolayı ekranı kırık LG Q6 telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerekmektedir.

3E teknik servis LG Q6 telefonunuzun ekran değişim işlemini orijinal yedek parça kullanarak , orijinal servis standartarında tamamlamaktadır. Telefonunuzun ekranı değiştikten sonra ilk günkü ekran kalitesine ulaşmaktadır. Ayrıca telefonunuzun ekranının kırılmasını önlemek için kırılmaz koruyucu kulanmanız çok faydalı olacaktır ve telefonunuzu düşme ve darbelerden komple korumak için kılıf kullanmanız en önemli koruma yöntemidir diyebiliriz. Yere düşen telefonunuzun sadece ekranı bozulmayabilir ve diğer arızalarda ortaya çıkabilir cep telefonunuzu darbelere karşı korumak bu yüzden önemlidir. Servisimiz cep telefonu tamir konusunda telefonunuzun tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. Hizmetlerimiz sayfasından bu sorunlara ulaşabilir telefonunuzun ekran değişimi harici arızaları için fiyat alabilirsiniz.

Yüksek servis standartları sayesinde onarımı tamamlanan telefonunuz son test aşamasından geçirilerek size teslim edilmektedir. Yapılan parça değişimi yada tamir işlemleri sonrası 6 ay parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Servisimizde onarımı biten telefonunuzun garanti süresi firmamıza ait (tamir garanti belgesi) hazırlanmasıyla başlanmaktadır. Bu süre kapsamanında(180 gün) telefonunuzun garantisi kullanıcı hataları hariç (sıvı temas,darbe,sıkışma vb..) birebir değişim kapsamında ücretsiz olarak onarılmaktadır. Telefonunuzun onarımı tamamlandığında kontrol ederek teslim alabilir bu aşamada beğenmediğiniz bir durum ile karşılaşırsanız sebep göstermeksizin yeniden ekran takılmasını talep edebilirsiniz. Telefonunuzu daha verimli ve uzun ömürlü kullanılmak için orijinal yedek parça kullanmak önemli bir faktördür. Bu işlem sonrası telefonunuz fabrikasyon duruma geleceğinden görüntüsüde ilk günkü standartlarında olacaktır.

LG Q6 Ekran Değişimi İletişim

3E Teknik Servis İstanbul Kartal’da yer almaktadır ve Türkiye’nin her yerinden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek telefonunuzu servisimize ücretsiz gönderebilir ve onarım yaptırabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo alıcı kısmına kurumsal anlaşma kodumuz olan : 147 339 934 yazmanız halinde herhangi bir ücret ödemeksizin servisimize ulaşacaktır.

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Müşteri Destek Hattı : 0542 353 71 58  –  0216 353 71 58

Nasıl çalıştığımız ile ilgili detaylı şema aşağıda yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top