Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Logitech Tarafından Apple’ın 2 Yeni iPad Modeli Sızdırıldı

Apple, bu sene başında düzenlemiş olduğu etkinlik ile başta iPhone 14 serisi olmak üzere birçok yeni cihazını vitrine çıkarttı. Marka tarafından yapılmakta olan çalışmalar ile ürün yelpazesini ciddi oranda genişletmek adına çalışmalarını devam ettiriyor. Bu hedefleri doğrultusunda da yeni iPad serisini yakın bir zamanda yenileri ile güncelleyecek. Bununla beraber bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünleri geliştiren Logitech, kısa bir zaman öncesinde ortaya çıkacak olan yeni iki iPad modelini sızdırdı. Ortaya çıkan bu sızdırma durumu, teknoloji meraklılarını heyecanlandırmayı başardı.

 

Apple’ın 2 Yeni iPad Modeli Ortaya Çıktı

Apple Pencil için marka ile Logitech iş birliği içerisinde. Aynı zamanda aralarında ürün ortaklığı da bulunuyor. Bununla beraber Logitech, Apple ile beraber yapmış olduğu ürünleri kendi sitesinde de satışa sunmaya devam ediyor. Sızdırılmış olan yeni iPad modelleri, kullanıcıların karşısına Crayon Apple Pencil satış sayfasında çıktı.

 

Satış sayfasında kalemin desteklemiş olduğu cihazlara bakıldığı zaman 6. nesil iPad Pro 12.9 inç ile 4. nesil iPad Pro 11 inç modelleri görülebiliyor. Daha öncesinde haklarında çok fazla bilgi sızdırılmamış olan tabletler, haberlerin bir anda patlak vermesi ile beraber satış sayfasında yer alan desteklenen cihazlar bölümünden hemen kaldırıldı.

 

Apple markası; 2018, 2020 ve 2021 yıllarında yeni iPad Pro modellerini kullanıcılarına sunmuştu. Hemen her sene yeni iPad Pro modeli tanıtımı gerçekleştirilirken Apple ve Logitech markalarının yeni iPad modelleri için birbirleri ile haberleşmesi dikkatleri üzerine çekti. Apple tarafından sızdırılmış olan 6. nesil iPad Pro 12.9 inç ile 4. nesil iPad Pro 11 inç modellerinin önümüzdeki aylarda tanıtımlarının yapılması beklenmekte.

 

Gelen en son raporlara göre tanıtımın Ekim ayı gibi yapılacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda iPad modellerinin aynı seleflerinde olduğu gibi ABD’li üreticinin tanıtım öncesinde sızdırılan modeller ile alakalı herhangi bir şekilde açıklama yapması beklenmiyor. Dolayısıyla Apple tarafından ortaya çıkartılacak yeni iPad modelleri ile alakalı daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlerin, cihazların tanıtım zamanını beklemeleri gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top