Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Merakla Beklenen Huawei Etkinliği Ne Zaman Yapılacak?

Akıllı cihaz dünyasında her geçen gün adını söz ettirmeyi başaran Huawei, ortaya çıkarttığı birbirinden başarılı ürünler ile kullanıcılara istediklerini vermeyi başarıyor. Şimdilerde ise teknoloji meraklıları, Huawei tarafından pek çok yeni ürünün tanıtılacağı Bahar Etkinliği’ni bekliyor. Bir süredir sızıntıları yapılmakta olan modeller ile alakalı tanıtımların yapılmakta olduğu bu etkinlik kapsamında; Huawei P50E, Huawei Mate 40E Pro, Huawei MAtePad Kağıt Mürekkep Tablet, Huawei Matepad, Huawei Nove 9 SE ve bunlarla beraber yeni Huawei FreeBuds 4 modeli de tanıtılacak.

 

Huawei Bahar Etkinliği Tarihi Kesinleşti

Çin’in Twitter’ı olarak da bilinen Weibo’da geçtiğimiz günlerde Huawei tarafından önemli bir paylaşım yapıldı. Yapılan bu paylaşım ile beraber resmi olarak 16 Mart Salı günü Çin saati ile 19.00’da Huawei’nin Yeni Ürün Konferansı olarak adlandırdığı etkinliğin gerçekleştirileceği duyuruldu. Bununla beraber yayınlanmış olan gönderide yayınlanan posterde “Her Şey Gelişmeye Başlıyor” sloganı yazılı. Bunun dışında firma etkinlik ile alakalı herhangi bir paylaşım yapmadı.

 

Ortaya çıkartılan sızıntılara göre ise Huawei etkinliği kapsamında tanıtımı yapılacak ürünlerin HarmonyOS işletim sistemi tarafından desteklenmesi oldukça yüksek bir ihtimal olacak. Firma tarafından hazırlanmış olan cijhazlardan Huawei MatePad 2022 ile MatePad PAper Mürekkep tabletler geçtiğimiz günlerde pazara başarılı şekilde giriş yaptı. Henüz pazara gtiriş yapmayan ve bu tanıtım ile beraber kullanıcılara sunulacak olan ürünlerin ise etkinlikten sonra çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sürülmesi beklenmekte.

 

Bununla beraber Huawei Nova 9SE tanıtım çalışmaları ise 11 Mart tarihinde yapıldı. Firma her ne kadar adını ortaya koymakta olduğu başarılı modeller ile ortaya çıkartmış olsa da doğrudan Çin devleti ile ilişkisi olmasından dolayı Amerika Birleşik Devletleri tarafından kara listeye alınmasının ardından çeşitli ambargolara maruz bırakıldı. Ancak buna rağmen Huawei karşı karşıya kaldığı sorunları gidermek adına sürekli olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Yapmakta olduğu birbirinden etkili çalışmalar ile beraber ise hem sahip olduğu kullanıcılara istediklerini veriyor hem de hedef kitlesini birbiri ardına çıkan yeni modelleri ile etkilemeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top