Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Motorola Egde (2022) ile Alakalı Yeni Özellikler Görüntülendi

Akıllı cep telefonu dünyasında var olan yerini çok daha fazla büyütmek isteyen Motorola, bu senenin başlarında amiral gemisi olarak tanımladığı modeli olan Motorola Edge 30 Pro’nun tanıtımını yapmıştı. Ortaya koyduğu model ile kullanıcılarından beğenileri toplamış olan marka, orta ve üst seviye modelleri ile yükselişini sürdürmeyi hedefliyor. Ve Motorola Edge serisine ekleyeceği yeni modelle de isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirmek adına adımlar atıyor.

 

Yeni Motorola Edge (2022) 144 Hz Yenileme Hızındaki P-OLED Ekran ile Geliyor

Marka, bu çeyrekte tanıtılması beklenen yeni modeli ile alakalı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Önemli sızıntı kaynaklarından gelmekte olan bilgiler ile de modelin özellikleri şekillenmeye başlıyor. En son olarak Pricebaba ve OneLeaks kaynakları tarafından Motorola Edge (2022) isimli cihaza ait görüntüler sızdırıldı.

 

Gelen görseller detaylı olarak incelendiği zaman da görülebileceği üzere arka kısmında bulunan üçlü kamera dizilimi onaylanıyor. Motorola Edge (2022) görsel dizilim içinde 50 megapiksellik OIS destekli ana kameranın yanı sıra 13 megapiksellik ultra geniş açılı kamera ile 2 megapiksellik derinlik sensörü bulunuyor. Bunlara ek olarak ise 160.8 mm x 74.2 mm x 8.2 mm boyutlara sahip olacağı belirtilmiş olan modelin ağırlığı konusunda ise henüz net bilgiler bulunmuyor.

 

İnsanların Motorola Edge (2022) modeli ile alakalı merakla bekledikleri konulardan bir diğeri de işlemcisi. İşlemci koltuğunda henüz tanıtımı yapılmamış olan MediaTek MT6879 isimli yonga seti bulunacak. Aynı zamanda 6 GB ve 8 GB RAM seçeneklerinin bulunacağı cihazda isteğe göre de 128 GB ile 256 GB depolama alanı da bulunacak.

 

6.000 mAh pil ile desteklenecek Motorola Edge (2022), böylece kullanıcıların uzun süreler boyunca şarj sorunu yaşamadan cihazlarını kullanmalarına imkan tanıyacak. Ekran konusunda ise cihaz yeniliğe gidecek. Ön kısımda Full HD+9 çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip olan 6.5 inçlik P-OLED ekran bulunacak. Selfie kamerası ise 32 megapiksel sensörlü olup kullanıcıların kaliteli çekimleri yapmalarına olanak tanıyacak. Cihazın diğer bilgileri ise henüz tam olarak netleşmiş değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top