Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

OnePlus 10 Tasarımı ve Özellikleri Netleşti

 OnePlus tarafından ortaya çıkartılmış olan en yeni akıllı telefon OnePlus 10 ile alakalı tasarım ve özellikler netleştirildi. Bunların yanı sıra Pro modeline nazaran kimi iyileştirmeler de kullanıcılara sunuluyor. Cihaz her ne kadar henüz piyasaya çıkmamış olsa da model ile alakalı sızıntılar kullanıcıların karşısına çıkmaya başladı. Bununla birlikte cihazın özellikleri ve tasarımı konusundaki detaylar da netleşti.

 

OnePlus 10 Özellik ve Tasarım Detayları

Ortaya çıkan OnePlus 10 ile alakalı özelliklere bakıldığı zaman ilk olarak donanım alanında Snapdragon 8 Gen 1 işlemci kullanılacağı belirlenmiş durumda. Bununla birlikte 8 GB ve 12 GB RAM yine cihazda yer alacak. Ekran bölümünde de 6.7 inç boyutunda kamera deliği bulunan panel kullanılacağı tahmin ediliyor. Arka kısımda ise üç tane kamera bulunacak. Birincil kamera 50 megapikselken ultra geniş açının sağlanması için bununla birlikte 16 megapiksel ve 2 megapiksel makro kamera yer alıyor. Ön kamerası ise 32 megapiksel olarak belirlenmiş. Bunun yanı sıra Pro modelinden farklı olarak 5.000 mAh olacağı düşünülen batarya, 80W yerine 150W desteğe sahip olmasından dolayı çok kısa bir süre içerisinde şarj olabiliyor.

 

Tasarım ile alakalı OnePlus 10 tasarımı ile alakalı ilk dikkat çeken detaylardan bir tanesi, arka kısmında yer alan ve cihazın yaklaşık olarak yüzde 40’ını kapsayan büyük oranda bir kamera adasının bulunması. Kamera adasının bulunduğu yerde 3’ü kamera 1’i flaş olmak üzere 4’lü dizilim şık bir şekilde yer alıyor. Yan kısımda ise “HASSLEBLAD” şeklinde bir yazının olduğunu da görmek mümkün olacak. Akıllı cihazlar ile alakalı her geçen gün markalar birbiri ardına ortaya koymakta olduğu modeller ile kullanıcılara aradıklarını en iyi şekilde vermeyi hedefliyor. Özellikle de uygun fiyatlara performans anlamında istediği cihazları bulmak isteyenler için ideal seçeneklerden biri olan OnePlus 10 ile beraber markanın çok daha geniş hedef kitlelere ulaşacağı tahmin ediliyor. Henüz tüm detayları netleşmemiş olsa da var olan bilgiler ile de teknoloji severler tarafından merakla beklenen cihazlardan biri olmayı başaracağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top