Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition Modelinin Görselleri Sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasındaki rekabet daha öncesinde olmadığı kadar ciddi anlamda artış göstermeye başladı. Ve bu alanda yükselişinin sürdürmeyi hedefleyen OnePlus, ortaya koymuş olduğu Ace modeli ile ciddi anlamda önemli başarılar elde ediyor. Bu başarıyı devam ettirmek isteyen marka, ikinci cihazı da ay başında tanıtmış olmasına rağmen marka ile alakalı haberler bununla bitmiyor. Şimdilerde OnePlus Ace 2 Dimensity Edition hakkında detaylar kullanıcıların karşısına çıktı.

 

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition Modelinin Tasarımı Ortaya Çıktı.

OnePlus Ace 2, kullanıcıların karşısına Snapdragon 8+ Gen 1 ile çıktı. Marka tarafından daha öncesinde yapılan açıklamada, modelin özel bir versiyonunun geleceği belirtilmişti. Almış olduğı sızıntı bilgileri ile isminden söz ettirmekte olan Digital Chat Station, geçtiğimiz günlerde OnePlus Ace 2 Dimensity Edition modeli ile alakalı tasarım detaylarını paylaştı.

 

Görsel incelendiği zaman da görülebileceği üzere Dimensity 9000 ile tanıtımının yapılması beklenilen OnePlus Ace 2 Dimensity Edition modelinin Snapdragon 8+ Gen 1 versiyonuna nazaran daha düz bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Siyah renk ile tanıtılacak modelin arka paneline bakıldığı iki tanesi üç adet kameraya sahip olan dört tane daire görülüyor. Bunların yanında ise ek olarak modelin yan tarafında da güç düğmesi yer alıyor.

 

Diğer taraftan iki model arasında kimi değişiklikler de yine olacağı düşünülüyor. Snapdragon versiyonunda yer alan 50 megapiksel IMX890 sensörün yerine 64 megapiksel OV64M sensör bulunacak. Bunun yanı sıra 100W olarak hazırlanmış hızlı şarj desteği OnePlus Ace 2 Dimensity Edition ile beraber ise 80W’a düşecek. Modelin işletim sistemi ise Android 13 tabanlı olan Color OS 13 olacak.

 

Depolama ve RAM konusunda da OnePlus Ace 2 Dimensity Edition yine kullanıcılarına farklı opsiyonlar sunan bir model olarak ön plana çıkacak. 12 GB RAM 256 GB depolama, 16 GB RAM 256 GB depolama ve 16 GB RAM 512 GB depolama ile farklı ihtiyaçlara göre en iyi sonuçları elde etmek isteyen kullanıcılar aradıklarını bulmayı başaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top