Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo A7 Ekran Fiyatları

Oppo A7 ekran değişimi ile alakalı çalışmalar, bu alanda yeteri kadar deneyim sahibi olan isimler tarafından yapılması gereken çalışmalardan bir tanesidir. Çünkü ekran değişimi ile alakalı işlemler özellikle de akıllı cihazlarda çok büyük dikkat isteyen işlemlerden biridir. Değiştirme işlemi esnasında yapılacak olan ufak bir yanlış ile beraber cihazın kullanımı ile alakalı çok daha farklı sorunlar kendini göstermeye başlayacaktır. Sizin de cihazınızın ekranında ortaya çıkan sorunları giderilmesini istemeniz durumunda yapmanız gereken tek şey bizimle görüşmek olmalıdır.

Oppo A7 Ekran Değişiminde Neden Bizimle İletişime Geçmelisiniz?

Ortaya çıkan sorunun çözümü ile alakalı Oppo A7 ekran değişimi konusunda yapacağınız araştırmalar sonucunda karşınıza birbirinden farklı isimler çıkabilmektedir. Bu isimlerin her biri en iyi hizmeti sizlere sunduğunu söylüyor olsa da bunların içinden doğru seçimi yapmanız her zaman önemli olacaktır. Çünkü cihazınızın ekranı değişirken meydana gelecek olan hata ile beraber cihazınızdaki sorunların çözümü çok daha komplike olacaktır. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak adına ise teknik ekibimiz ile görüşmeniz, en doğru adımların atılmasını sağlamış olacaktır. Oppo cihazınızda meydana gelen ekran sorunun giderilmesi yaklaşık olarak yarım saatlik bir işlemdir. Gerçekleştirilecek olan çalışmalar esnasında kullandığımız özel ekipmanlar sayesinde cihazınızda fiziki anlamda herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını da engellemiş olmaktayız. Eski ekranı çıkartıp yerine yenisini takmamız ile beraber yapacağımız son kontroller ile beraber cihazınızı tamamen sağlam ve kullanılır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

Oppo A7 Ekran Değişiminde Uygun Fiyatlar

Yapılacak olan işlemler için belirlenmiş olan Oppo A7 ekran değişimi fiyatları orijinal olan ekranlar içinse 600TL’dir. Her iki ekran çeşidi de tamamen Oppo A7 cihazlarda kullanılması adına hazırlanmış olan ekranlardır. Dolayısıyla bu ekranların cihazlara takılması sonrasında cihazların kullanımları ile alakalı herhangi bir sorun da ortaya çıkması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Üstelik ekran değişimi işlemi sonrasında cihazınız bizden kaynaklı olabilecek durumlara karşı tarafımızca garantili olacak ve herhangi bir olumsuzluk durumunda gerekli işlemlerin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top