Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo Ahize Değişimi

Oppo ahize değişimi hakkında yapılan araştırmalar, temelde cihazın görüşme esnasında yaşamış olduğu ses kayıpları sonrasında artış göstermektedir. İlk başlarda oldukça kesintisiz bir şekilde sesin gelmesi ve gitmesi, ilerleyen zaman ile beraber farklı nedenlerden dolayı cızırtılı bir hale gelmeye başlar. İnsanların bir kısmı ilk zamanlarda bu durumun geçici olacağı düşüncesine sahip oluyorlar. Yani belirli bir zaman geçtikten sonra sorunun kendi kendine geçebileceğini düşünüyorlar. Ancak sorun geçmediği gibi daha ileri düzeylere çıkabiliyor. Siz de cihazınızda böylesi bir durumla karşılaştıysanız, hiç zaman yitirmeden cihazınızı uzmanlarımıza getirmelisiniz.

 

Oppo Ahize Değişim İşlemleri

Söz konusu Oppo ahize değişimi olduğu zaman kimi kullanıcılar yapılacak işlemlerin oldukça basit olabileceği düşüncesinde oluyorlar. Alacakları ahizeyi eskisi ile hızlıca değiştirerek cihazlarını kullanmaya devam edeceklerini düşünerek cihazlarını açıyorlar. Ancak cihazlarını yanlış bir şekilde açtıkları için hem cihazlarına hem de içindeki parçalara zarar verdiklerinin farkında olmuyorlar. Sonrasında ise cihazlarını kullanmak istedikleri zaman ahizedeki ses kaybının yanı sıra çok daha farklı sorunlar ile karşı karşıya kalıyorlar.

 

Siz de böylesine bir sorunla karşılaşmak istemiyor, kısa bir sürede ahize değişiminin yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz aradığınız cevapları size en iyi şekilde vermeyi başaracaktır. Kısa bir süre içerisinde doğru ekipmanlar kullanılarak yapılacak olan ahize değişimi ile beraber cihazınız sorunsuz şekilde kullanılmaya devam edilecektir.

 

Oppo Ahize Değişim Ücretleri

Oppo cihazlarında yaşadığı ses sorununu en iyi şekilde gidermek isteyenler, cihazlarını kendileri bize ulaştırabilir ya da kargo ile gönderimi sağlayabilirler. Ahize değişim işlemleri oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlandığı için cihazını kendi getirenler aynı gün içinde değişim işlemlerini yaptırarak cihazlarını kullanmaya kaldıkları yerden devam edebilirler. Oppo ahize değişim ücretleri modele bağlı olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı yapılacak işlemler ile alakalı net bir fiyat bilgisi almak isteyenler, bizimle iletişime geçebilirler. Yapacakları görüşmeler esnasında cihazlarındaki sorunların nasıl giderilebileceği ile alakalı bilgi alırken aynı zamanda fiyat bilgisini de öğreneceklerdir. Bu sayede cihazlarındaki ses gitmeme sorunu da kısa bir zaman içinde ortadan kalkmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top