Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo AX 17 Ekran Değişimini Nasıl Yapmaktayız?

Oppo AX 17 ekran değişimi, akıllı cihazınızda darbelerden ve sıvı temasından kaynaklı ekran sorunlarının giderilmesini sağlayan bir işlemdir. Bileceğiniz üzere günümüzde artık akıllı cihazlar çok daha fazla kullanılır hale geldi. Ve bu cihazlarda ekranın önemi son derece büyük. Çünkü özellikle de camın altında yer alan ekranın zarar görmesi ile beraber yalnızca gelen görüntüde sorunlar ortaya çıkmıyor. Bununla beraber dokunmatik ekranda da ciddi anlamda performans sorunları baş gösteriyor. Dolayısıyla siz de cihazınızdaki böylesi sorunlardan şikayetçiyseniz ve cihazınızın ekranının alanında uzman kişiler tarafından değiştirilmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz aklınızdaki soruların her birinin cevabını almanızı sağlayacaktır.

 

Oppo AX 17 Ekran Değişimini Nasıl Yapmaktayız?

Oldukça basit gibi görülüyor olsa da Oppo AX 17 ekran değişimi dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çünkü ekranın alt kısmında cihazın beyni yer alır ve bu aşamada en ufak bir hatanın yapılması demek, geri dönüşü oldukça zahmetli sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Bunu bilen teknik ekibimiz de cihazınızda yapılacak olan ekran değişim işlemini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Cihazın ekibimize ulaşmasının ardından yapılacak ön kontroller sonrasında eski ekranın çıkartılması adına özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Ekranın çıkartılmasından sonra ise yerine dikkatlice yeni ekran takılır ve cihaz kapatılır. Ekranın istendiği yüksek performans ile çalışmakta olduğunu kontrol etmek adına özel bir test yapılır ve cihazın teslim işlemi gerçekleştirilir.

 

Oppo AX 17 Ekran Değişimi İşlemi Fiyatları

Cihazın kullanımı ile alakalı sorunlar yaşanmasına neden olan ekran arızasının çözümü için bizimle iletişime geçmeniz durumunda Oppo AX 17 ekran değimi fiyatları ile alakalı gerekli bütün bilgileri ayrıntılı olarak elde etmeniz mümkündür. Sizlere sunduğumuz ücretler tercih edeceğiniz ekrana bağlı değişim göstermektedir. Orijinal Oppo AX17 ekran değişim ücreti 450TL.

 

Ekran değişim işlemini garantili ve profesyonel isimlere yaptırmak istemeniz durumunda sizden bir telefon uzaktayız. Cihazınızın yeniden istediğiniz gibi çalışmaya devam etmesi adına cihazınızı bize getirebilir ya da kargo ile gönderimini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top