Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi

Oppo kulaklık soketi değişimi kolay gibi görülse de uzmanlar tarafından yapılması gereken önemli işlemler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu konuda tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan yaptıracağınız işlemler cihazınıza faydadan çok zarar verebilecektir.

 

Böylesi bir durumun yaşanmasının en büyük sebebi ise artık akıllı cihazların çok daha kapsamlı ve dikkatli şekilde hazırlanıyor olması. Dolayısıyla iç parçalardan bir tanesi değiştirilmek istenirken yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber ortaya çok daha ciddi sorunların çıkması oldukça olasıdır. Böylesi sorunlar ile karşılaşmadan cihazınızdaki kulaklık sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, vakit geçirmeden uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz atacağınız en doğru adım olacaktır.

 

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Başarılı ve sorunsuz bir şekilde Oppo kulaklık soketi değişimi işlemini yaptırmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz durumunda kısa bir süre içinde gerekli olan çalışmaların hepsi eksiksiz şekilde yapılarak cihazınız size teslim edilecektir. Kulaklık soketinin değişmesi adına eğer ki farklı bir ildeyseniz sorunsuzca cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Bunun dışında bulunduğumuz yere gelerek gerekli işlemlerin yanınızda yapıldığını görerek işlemler sonrasında cihazınızı teslim alabilirsiniz.

 

Kulaklık soketi değişimi işleminde cihazınızın açılması gerekmektedir. Bu cihaz açma işlemi esnasında cihazınıza hiçbir şekilde zarar verilmeyecektir. Kullanılan aletler yapılacak işlemler için özel olarak tasarlanmıştır. Teknik ekibimiz ise Oppo akıllı cihazların tamir ve değişim işlemleri konusunda son derece yeteneklidir. Dolaysıyla kısa bir süre içinde cihazınızı açacaklar ve arızalı kulaklık soketini yerinden çıkartacaktır. Daha sonrasında ise yeni soket ilgili yere dikkatlice takılarak cihaz kapatılacaktır. Cihazınız kapatma işleminin ardından kontrol edilecek ve size teslimi sağlanacaktır.

 

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi Ücreti Nedir?

Birçok kullanıcı Oppo kulaklık soketi değişimi ücretleri hakkında inceleme yaparken karşılarına çıkan farklı fiyatlardan dolayı net bir bilgiye sahip olamayacaklarını düşünüyorlar. Böylesi bir durumla karşılaşmak istemeyen kullanıcılar ise bizimle iletişime geçerek cihazlarının modellerini iletmeleri halinde yapılacak işlemlerin yanı sıra fiyat konusunda da gerekli olan bilgileri alabileceklerdir. Böylece akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan cihazlarını bize ileterek tekrardan yüksek performans ile kullanmaya devam edebilirler.

1 Yorum

  1. Merhaba telefonumun kulaklik girişi ve şarj yerini degistirmek istiyorum fiyat konusunda bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top