Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo Reno 7A’nın Tasarım Detayları Netleşti

Akıllı cihaz dünyasına giriş yaptığı günden itibaren kullanıcılara bütçe dostu cihazlar sunmayı hedefleyen Oppo, birbiri ardına çıkarttığı modeller ile gündemde kalmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz ay marka tarafından Reno 8 serisi vitrine çıkartıldı. Öncelikli olarak standart, Pro, Pro Plus modellerinin tanıtılmasının ardından Reno 8 Lite de resmileştirilmiş oldu. Marka ile alakalı son dönemlerde ortaya çıkan bilgilere bakılırsa, 2021 yılında satışa çıkartılmış olan Reno 7 modelleri bünyesinde Reno 7A ile yeni bir cihaz eklenmek isteniyordu. Oppo Reno A7 ile alakalı tasarım detayları ise netleşti.

 

Oppo Reno 7A’nın Görünümü Nasıl Olacak?

37mobiles tarafından geçtiğimiz günlerde yakın bir zamanda tanıtılacağı düşünülen Reno 7A ile alakalı görseller paylaşıldı. Bu görseller ile beraber de akıllı cihaz ile alakalı tasarım konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler aradıklarını elde etmeyi başardı.

 

Cihazın tasarımı ile alakalı ilk olarak göze çarpan detay, oldukça modern bir görünüme sahip olacağı. Cihazda yer alacak olan selfie kamerası sol üste konulmuş. İnsanların cihazda fark edecekleri detaylardan biri ise delikli ekranı. Sol üst kısımdaki delikli ekran ile beraber görsellere bakıldığı zaman son derece ince bir çerçeveye sahip olacağı da yine ön plana çıkıyor. Ekran gövde oranı yüksek olurken bununla beraber parmak izi okuyucu da ekranın altına kendine yer buluyor.

 

Görselin incelenmesi esnasında görülecek olan diğer bir detay ise Reno 7A kamera grubunun yerinde kendini gösteriyor. 3 tane kamera ve 1 tane LED flaşın bulunduğu bu grup cihazın sol üst tarafına yerleştirilmiş. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacak cihazın özellikleri ile alakalı ise henüz bilgiler ulaştırılmadı.

 

Oppo Reno 7A ile alakalı tanıtım tarihi konusunda da henüz netleştirilmiş bir bilgi henüz ortaya çıkmaz. Konu Oppo markasının cihaz tanıtımı olduğu zaman diğer markalara nazaran daha kafa karıştırıcı bir çizelgenin ortaya konulduğu bilinen bir gerçek. İnsanlar yeni bir serinin ortaya çıkacağını düşünürken önceki seriye marka tarafından yeni modellerin eklenmesi mümkün olabiliyor. Cihazın tanıtımı ile alakalı iddialar ise Haziran ya da Temmuz ayı içinde gerçekleştirileceği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top