Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo şarj soketi değişimi ağırlıklı olarak kullanıcıların hataları sonucunda gerekli olan bir işlemdir. Başta yanlış şarjın kullanılması olmak üzere aşırı zorlama ile şarjın takılmak istenmesi, şarjın takılması ve çıkartılması esnasında gerekli özenin gösterilmemesi durumunda bölgede temassızlık sorunu baş gösterecektir.

 

Bunlarla beraber cihazın düşmesinden sonra şarj soketinin olduğu bölgenin kırılması, bölgeye sıvı temas etmesi gibi nedenlerden dolayı da cihaz şarj almamaya başlayacaktır. Sizin cihazınız da böylesi sorunlar ile karşı karşıya kaldığı için artık şarj almamaya başladıysa yapmanız gerekecek olan en önemli adım bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

 

Oppo Şarj Soketi Değişiminde Profesyonelliğimiz Devrede

Kimi kullanıcılar Oppo şarj soketi değişimi ile alakalı işlemleri kendi kendilerine yapabileceklerini düşünüyorlar. Kısa bir süre içinde eski soketi çıkartıp yerine yenisini takarak gerekli işlemlerin sona ereceğini düşünerek cihazlarını açıyorlar. Fakat Oppo cihazlarda eski şarj soketini çıkartmak adına yapılacak olan işlemlerde pek çok kullanıcı cihazlarına hem fiziki olarak zarar veriyor hem de ilgili parçayı çıkartırken diğer aksamlara zarar veriyor.

 

Bunun sonucunda ise normalde çok daha uygun fiyatlara gerekli işlemleri yaptırabilecekken daha fazla ücret ödemek zorunda kalıyorlar. Siz de bu tarzda bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız atacağınız en doğru adım bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Böylece Oppo cihazlar konusunda deneyimli olan uzmanlarımız ilk aşamada cihazınızı ayrıntılı olarak inceleyecektir. Bu sayede de şarj alamama sorununun hangi sebeple ortaya çıktığı netleştirilecek ve buna göre de işlemler yapılacaktır.

 

Oppo Şarj Soketi Değişiminde Ücretler

Şarj soketi değişim işlemleri, oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Çünkü yapılacak olan çalışmalarda en ufak bir hatanın ortaya çıkması ile beraber yapılacak işlemler değişecektir. Uzmanlarımız ise bu aşamada devreye girerek doğru işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır.

 

İşlemler için Oppo şarj soketi değişimi ücretleri modeline göre değişmektedir. Çünkü Oppo cihaz modellerinde şarj soketlerinin aksamları değişim gösterir. Dolayısıyla buna göre de seçilecek parça farklı olacaktır. Teknik servisimiz ile yapacağınız görüşmeler esnasında hem fiyat bilgisini alabilir hem de işlemler hakkında aklınızda yer edecek soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top