Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A10s Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A10s ekran ve cam değişim işlemleri bu alanda deneyimli teknik ekibimiz tarafından kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Akıllı cep telefonu kullanıcıların en büyük sorunlarının başında gelen ekran ve camdaki deformasyonlar, cihazların kullanımlarını engellemektedir. Genel olarak darbelerden ötürü ortaya çıkan bu durumları anlamak ise aslında oldukça kolaydır. Cihazınızın yalnızca dış kısmında bulunan camda çatlama ya da kırılma var olup dokunmatik kısmında sorun yoksa sadece camın değişimi yeterli olacaktır.

Bunun dışında ölü piksellerin ekranda kendini göstermesi, hayalet görüntünün ortaya çıkması ve cihazın siyah ekran vermesi, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi gerektiren durumlardır. Teknik ekibimiz cihazınızda ortaya çıkan bu sorunları gidermek adına ilk aşamada tespit ve inceleme işlemlerini gerçekleştirecek, sonra da gerekli olan işlemlerin tamamını son derece dikkatli bir şekilde yaparak cep telefonunuzun teslimini yapacaktır.

Samsung A10s Ekran ve Cam Değişimi Hakkında Merak Edilenler

  1. İşlemlerin gerçekleştirilmesi sonrasında ekranınızın performansı başta olmak üzere dokunmatiğindeki hassasiyet ve hızın yanı sıra ekranın kullanımında herhangi bir farklılık ortaya çıkmaz.
  2. Düşündüğünüzün aksine yapacağımız ekran ve cam değişim işlemleri sonrasında cihazınızda sıfırlama durumu ortaya çıkmaz. Çünkü işlemlerde format atılmaz ve cihazınızdaki tüm bilgiler korunacaktır.
  3. İşlem sonrasında tekrardan ekranda kırılma ya da ön camda çatlama sorunları ile karşı karşıya gelmenizi engellemek adına telefonunuza temperli kırılmaz cam koruyucu takarak teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.
  4. Ekran değişimi ile beraber görüntüsü kalitesi telefonun ilk alınan zamanına döner.
  5. Cam değişim işlemi gerçekleştirilirken özel vakumlu cihazlar kullanılır. Böylece dokunmatik aksamda herhangi bir zararın ortaya çıkması engellenir.
  6. İşlemleri gerçekleştirmemizin sonrasında son testlerimizi yaparak cihazınızdaki ekran ve cam başta olmak üzere her detay kontrol edilir.

Samsung Kullanıcıları A10s Ekran ve Cam Değişimi Hakkında Neyi Bilmeliler?

Cep telefonunuzun ekranı camın alt kısmında yer alan ayrı bir parçadır. Yani ekranın değişmesi gerekirken camı değişmesi ya da tam tersi bir durum her zaman söz konusu olmayabilir. Parçalar farklı olduğu gibi değişimleri esnasında da farklılıklar olmaktadır. Değişim hakkındaki bilgileri çok daha ayrıntılı anlayabilmek için bu konular hakkındaki videoları inceleyerek gerekli bilgileri rahatlıkla elde edebilirsiniz.

 

Samsung A10s Ekran ve Cam Değişimi Ücretleri

Samsung A10s ekran değişimi ücreti kullanılmak istenilen ekran çeşidine bağlı olarak değişim göstermektedir. Teknik ekibimiz tarafından yapılacak orijinal ekran değişim ücreti 300TL’dir.

Cam değişimlerinde ise fiyat yapılacak işlemlere bağlı olarak değişmektedir. Samsung A10s cam değişimi fiyatı ise 100TL’dir.

Firmamızın deneyimli uzmanları tarafından yapılacak olan ekran ve cam değişim işlemleri için cihazınızı kendiniz getirebileceğiniz gibi kargo ile gönderimini yapabilirsiniz. Bu konuda aklınızda yer edebilecek soruların her birinin cevabı için de iletişim adresimizde sizleri bekliyoruz.

Samsung A10s Mini Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Samsung A10s Mini Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top