Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A20 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung A20 ekran ve cam değişimi konusunda deneyimli olan teknik personelimiz, cihazınızda ortaya çıkan sorunların başarılı şekilde giderilmesi adına gerekli adımların eksiksiz olarak atılmasını sağlıyoruz.

Telefonumun Camı mı Değişmeli Ekran Mı?

Ekran ve camın aynı olduğunu düşünseniz de aslında bunlar iki ayrı telefon aksamıdır. Böyle olunca da öncelikli olarak hangi aksamda sorunların ortaya çıktığı belirlenmeli ve gerekli olan işlemler de buna göre yapılmalıdır.

Cep telefonunuzun üst cam bölgesinde çatlama, kırılma gibi sorunlar meydana gelmiş ise bunların giderilmesi adına Samsung Galaxy A20 cam değişim işlemleri teknik servisimiz bünyesinde yapılmaktadır. Fakat dokunmatik ekranda sorunlar, görüntüde kayıplar ve siyah ekran ortaya çıkması gibi durumlarda hiç zaman yitirilmeden ekran değişim işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Cihazınızın ekran ve cam değişimi için teslimini elden yapabileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderimini sağlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde teknik ekibimiz tarafından değişim işlemi yapıldıktan sonra telefonunuz teslim edilecektir.

Samsung A20 Ekran ve Cam Değişimi Süreci Nasıl İlerliyor?

Telefonunuzun elden ya da kargo ile teslim almamızdan sonra öncelikli olarak inceleme işlemlerini yapar ve gerçekleştireceğimiz işlemler hakkında bilgilendirmeleri size yaparız. Daha sonrasında ise işlemlere başlıyoruz. Ekran değişim işlemimizde teknik personelimiz 30 dakikalık süre içerisinde dikkatlice eski ekranı çıkartarak yeni ekranı takacaktır. Cam değişim işleminde ise özel vakumlu cihaz kullanarak camı 1 2 saat içerisinde değiştirerek telefonu kullanıma hazır hale getiririz.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Özellikle de akıllı cep telefonlarının artık sıklıkla kullanılmaya başlaması, bu cihazların sorunlarının giderilmesi konusunda da çalışmaların dikkatlice yapılmasını beraberinde getirmiştir. Çünkü ekran ve cam değişim konuları çok basit gibi gelse de yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber ortaya tahmin edilenden çok daha ciddi sonuçlar çıkabiliyor. Çünkü ekran bağlantısının hatalı kopartılması ya da cam çıkartılırken gerekli konuların üzerinde durulmaması ile beraber telefon kullanılamaz hale bile gelebilir. Dolayısıyla bu aşamada seçiminizi dikkatli yapmanız oldukça önemlidir. Biz ise bu aşamada devreye girerek ekran ve cam değişimi konusundaki deneyimimiz ile gerekli işlemlerin tamamını net olarak yapıyoruz.

Cam ve ekran değişimi için hızlı çözümleri ortaya koymakta olan teknik ekibimiz, aynı zamanda yaptığı çalışmalar için sizlere garanti sunmaktadır. Böylece belirttiğimiz süre boyunca kullanıcı hatası olmayan durumlarda gerekli olan çalışmaları eksiksiz olarak yaparız.

Samsung A20 Ekran Değişimi ve Cam Değişimi Fiyatlarını Makul Seviyede Tutuyoruz

Yapmakta olduğumuz çalışmalarda kaliteden ödün vermeyecek sizleri memnun etmek adına uygun fiyatlara en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Samsung A20 ekran değişi ücreti 400TL iken Samsung A20 cam değişim ücreti için bizlere ulaşınız. Siz de ekran ya da camınızdaki değişim için bize ulaşarak kısa sürede telefonunuzu eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung A20 Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Samsung A20 Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top