Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A21s Cihazlarda Dokunmatik Problemi

Samsung A21s cihaz kullanan insanların bir kısmı, belirli bir süre cihazlarını kullandıktan sonra ya da farklı etkenlerin devreye girmesi ile beraber dokunmatik bölgesinde sorunlar olduğu şikayetiyle bizimle iletişime geçiyorlar. Samsung A21s dokunmatik sorunu yaşandığı zaman bu sorunun giderilmesi adına doğru adımların takip edilmesi her zaman oldukça önemli olmaktadır.

 

Alanında uzman olmayan isimlerden dokunmatik sorunu için çözüm alınmak istenmesi durumunda ne yazık ki sorun giderilmeyeceği gibi daha büyük problemler ortaya çıkabilmektedir.

 

Samsung A21s Cihazlarda Dokunmatik Sorunu Neden Olur?

Diğer akıllı cihazlarda olduğu gibi Samsung A21s dokunmatik sorunu şikayetinin ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerin başında ilgili bölgenin darbe alması gelmektedir. Bilineceği üzere akıllı cihazlarda ekranlar son derece önemlidir. Yani bu bölgenin darbe alması demek, dokunmatik alanın da zarar görebilmesi anlamına geliyor. Öyle ki kimi durumlarda ekran kırılmamış olmasına rağmen dokunmatik sistemde bozulmalar kendini gösterebilmektedir.

 

Bununla beraber daha öncesinde yapılmış olan ekran değişimi işlemi sonrasında da dokunmatik alanda sorunlar ortaya çıkabiliyor. Alanında uzman olmayan kişilerin yapacakları yan sanayi ürünler ile parça değişimi sırasında çoğu zaman dokunmatik kısma zarar verilmektedir. Yani ekran değişiminin gerekmesi durumunda kullanıcıların mutlaka teknik servisimiz ile iletişime geçerek orijinal parçaların kullanılarak ilgili değişimin yapılmasını talep etmeleri gerekmektedir.

 

Samsung A21s Dokunmatik Sorunu İçin En İyi Çözümler

Yaşanılacak olan Samsung A21s dokunmatik sorunu çözümü için teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz ile beraber ilk aşamada ilgili cihazda detaylı bir inceleme yapılarak sorunun çözümü adına en iyi adımların atılması için planlama işlemi gerçekleştirilecektir. Dokunmatik ekranda ortaya çıkan sorunlar, kullanıcıların cihazdaki işlemleri istedikleri gibi yapamaması anlamına gelir.

 

Bu aşamada yan sanayi ürünler kullanılarak yapılacak olan işlemler sonucunda ilk aşamada sorun çözülmüş gibi görülse de gerçekte kısa bir zamanın geçmesi sonrasında sorun çok daha ciddi şekilde ortaya çıkabilmektedir. Teknik servisimiz ise böylesi olumsuz durumların ortaya çıkmasını engellemek adına Samsung A21s akıllı cihaz için dokunmatik ekran değişimi yapılacağı adına orijinal parçalar kullanılmaktadır. Böylece hiçbir şekilde cihaz ve ilgili alan zarar görülmeden parça değişimi yapılarak cihazın kullanımına devam edilmesi sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top