Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A3 2015 Ekran Değişimi

Samsung A3 2015 ekran ve cam değişimi işlemleri ile alakalı araştırma yaparken öncelikli olarak iki parçanın ayrı özelliklere sahip olduğunu bilmek gerekmektedir. Çünkü bilinenin aksine telefonunuzdaki cam ve ekran birbirinden farklı özelliklere sahip iki parçadır. Böyle olunca da yapılacak değişim işlemlerinde de ciddi anlamda farklar bulunmaktadır.

 

Cep Telefonumda Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Yapılmalı?

Cep telefonunuzun ekranı mı yoksa camı mı değişeceği konusunda tam olarak bilgi sahibi olmanın oldukça kolay bir yolu bulunmaktadır. Eğer ki cihazda hayalet görüntü, ekran kayması ve dokunmatik ekranda sorunlar meydana gelmişse, ekranın değişmesi gerekli olacaktır. Fakat yalnızca kırık ve çatlak gibi durumlar söz konusu olup ekrana gelen görüntüde herhangi bir değişimin söz konusu olmaması halinde ise cam değişim işleminin yapılması yeterli olacaktır.

Cihazınızdaki ekran ya da cam ile alakalı sorunları gidermek içinse bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kargo ile gönderim işlemini yapabileceğiniz gibi isterseniz bulunduğumuz yere gelerek cihazın teslimini yapabilirsiniz.

 

Samsung A3 2015 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Cep telefonunuzun bize ulaşması ile beraber ilk aşamada teknik ekibimiz cihaz ile alakalı incelemeleri ayrıntılı olarak yapmaktadır. İnceleme esnasında sorunun tam olarak neyden kaynaklandığı hakkında elde edeceğimiz bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz. Gerçekleştireceğimiz görüşmeler esnasında yapılacak bilgilerin tamamını size söylediğimiz için aklınızda konu ile alakalı ekstradan soru işareti kalmamış oluyor. Görüşmelerin yapılmasından sonra ise artık sıra işlemlere geliyor. Cam değişimi için kullanmakta olduğumuz özel vakumlu cihaz sayesinde telefona fiziki olarak herhangi bir zarar verilmeden camın değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Cam değişimi için en fazla 2 saatlik süre ekibimiz adına yeterli oluyor.

Ekran değişimi yapılırken ise önemli olan deneyim detayı teknik personelimizde bulunduğu için işlemler son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 30 dakikalık süre içerisinde ekranın altında yer alan bağlantılar dikkatlice sökülerek eski ekranın yerine yenisini takıyoruz. Ekran ve cam değişimi sonrasında yapacağımız kontroller ile beraber de cihazınızı hiçbir sorun olmadan size teslim ediyoruz.

 

Bizi Seçmeniz İçin Nedenlerimiz Var

Günümüzde artık ekran ve cam değişimi konusunda karşınıza farklı isimlerin çıkması son derece normal. Böyle olunca da doğru ismi seçmenin önemi de ciddi anlamda artmaya başlıyor. Biz ise uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapıyor ve teknik ekibimizin de aynı deneyime sahip olmasına özen gösteriyoruz. Böylece Samsung serisi cihazlarınızda ortaya çıkan sorunları son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Samsung A3 2015 ekran değişimi fiyatları orijinal ekran için 480TL.

Bunun yanı sıra Samsung A3 2015 cam değişimi ücreti ise 120TL olup değişim işlemlerimiz kullanıcı kaynaklı olmaması durumunda belirttiğimiz süre boyunca garanti kapsamımızdadır.

Samsung A3 2015 Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Samsung A3 2015 Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top